Foto

Laikina globa namuose

🌞🐕🐈 Laikina globa namuose 🐕🐈🌞
 
Kviečiame atsiliepti turinčius galimybę laikinai globoti gyvūnus namuose!
Kviečiame jungtis ir šiuo metu prieglaudos globotinius laikinai namuose globojančius ir toliau prie laikinos globos namuose prisidėti galinčius žmonės <3 Jūs mums labai, labai reikalingi!
 
Turbūt kiekvienas, laikinai globojęs be namų likusius/pasiklydusius gyvūnus, pritarsite, kad laikina globa – neišpasakytai mus iš vidaus praturtinanti patirtis. Priglausti varge atsidūrusį gyvūną ir padėti jam rasti kelią atgal namo ar pas naują jį labai mylėsiančią šeimą… – net pagalvojus apie tai širdis suvirpa iš džiaugsmo.
 
Dažniausiai globos ieškome mažučiams šuniukams ir kačiukams, kuriems prieglaudoje baisiai nesaugu, nes būdami neskiepyti ir neturėdami stiprios imuninės sistemos lengvai pasigauna virusų ir suserga.
 
Aprūpiname ir maistu, ir palutėmis, ir vaistais nuo kirminų. Tada laukia skiepas. Reikia nuvežti šuniuką ar kačiuką į vieną iš mūsų nurodytų klinikų, kur paskiepijama mūsų sąskaita. Iš globėjų laukiame nuotraukų, filmuotų vaizdų ir aprašymų. Dedame skelbimus ir reklamuojame. Prašome, kad globėjai mažylius globotų, kol atsiranda jiems tikri namai ar bent jau kita laikina globa, siekiame išvengti mažylių patekimo į prieglaudą.
 
Kartais globos reikia ir suaugusiems šunims ir katėms. Bent kelioms savaitėms, kad per tą laikotarpį šunelis ar katytė būtų nukirminti ir paskiepyti ir po 1-2 savaičių, kai jau susidaro imunitetas, nepavykus rasti namų, galėtų saugiai kraustytis į prieglaudą. Taip pat kol atsilaisvins prieglaudoje vieta ar kol atsiras nauji šeimininkai…
 
Išsamiau papasakos Olga +370 671 51274 , Vilnius
 
Grupė čia: https://www.facebook.com/groups/295179297680956

Kur, Kada

2020-09-16