Foto

Labai kviečiame prisijungti naujus žmones prie mūsų savanorių komandos

Tautmilės prieglaudėlė labai kviečia prisijungti naujus žmones prie mūsų savanorių komandos. Laukiame tiek šunų, tiek kačių mylėtojų!
 
Dirbant su šunimis pagrindinė ir smagiausia veikla – šunų vedžiojimas. Taip susipažinsite su mūsų maždaug 60 širdelių, kurios visos turi savo asmenybes ir charakterius, todėl susipažinus su visais jausitės taip, kad pasipildėte šešiasdešimčia draugų. Šunis vedžiojame du kartus per dieną. Rytais nuo 8.30h, savaitgalį nuo 9h. O vakarais nuo 17.30h. Žinoma labai reikia pagalbos ir tvarkant šuniukų narvelius, voljerus, patalpas.
 
O kačių mylėtojams turime draugų matyt per 100. Jei galėtumėte, prisidėkite ir padėkite mums tvarkyti mūsų kačių patalpas t.y išvalyti kraiko dėžutes, narvelius, išplauti ir papildyti vandens ir maisto indelius, išvalyti grindis, išglostyti, išmyluoti katukes ir kt. Kačių patalpas tvarkome vieną kartą per dieną, paprastai rytais arba iki pietų.
 
Patys savanoriaudami tikrai supratome, kad padėdamas kitam tuo pačiu padedi ir sau. Jeigu pavargstate nuo darbų, studijų, rutinos ar rudenėlis atnešė niūrių minčių tikrai kviečiame išbandyti šunų ir kačių terapijas. Daug kartų girdėjome: aš negalėčiau savanoriauti prieglaudoje, nes man per daug gaila, aš visus juos pasiimčiau namo… Bet pabuvoję pas mus ir išbandę save, suprastumėte, kad gailestis virsta į džiaugsmą, kad gali su kiekvienu mūsų globotiniu susipažinti, susidraugauti ir jam padėti rasti jo tikruosius namus.
Taigi visus žmones, kurie pasiryžę nuveikti kažką prasmingo kviečiame prisijungti kad jau ir rytoj 9.00h ryte arba 17.30h vakare! Apsirenkite rūbeliais, kurių ne gaila būtų išpurvinti, apsiaukite patogius batus ir pirmyn į trasą! Būtinai užsirašyti į mūsų savanorių kalendorių – https://tautmilesgloba.lt/prieglaudos-kalendorius/ Užsirašykite pvz. Jonas (naujokas). Jei nepavyksta prisijungti ar turite kitų klausimų, rašykite mums, padėsim.

Kur, Kada