Foto

Labai DĖKOJAME Vaidotas Baumila už paaukotus mūsų prieglaudai 1500 EUR

Kai atvėso orai ir už lango lyja, o tu pabudęs (-usi) anksti ryte galvoji apie šimtą darbų, kuriuos reikėjo padaryti labai skubiai – vakar, o šiandien prie tų darbų prisidės dar šimtas vienas, kai mintys sukasi ne tik apie tai, kaip viską suspėti, bet ir apie tai, IŠ KOKIŲ lėšų užlopyti skyles, kaip išsilaikyti (nei daug nei mažai) – iki lapkričio, kaip išlaikyti kolektyvą, kaip pritraukti savanorius, kaip…kaip… kaip….. Kai susiimi ir žinodamas (-a), kad kelio atgal nėra, pakeli galvą, nes žinai vardan ko TAI darai – imi ir darai toliau.

Kitas, BE GALO SVARBUS IR SVARUS stimulas – žinai, kad į akis žiūri šimtai akyčių, o tau už nugaros stovi tie, kurie neleis paleisti vėjais to, kas daryta n metų vien todėl, kad neturi iš ko daryti.

…šimtai žinučių, klausimų, atsakymų, patarimų, šiltų žodžių ar šalto ledinio dušo atvėsinimui – tokia kasdienybė skaitant it vienu raštu rašytus laiškus, kuriuos jo didenybė Visagalis Internetas rūpestingai sudėlioja mums į elektronines pašto dėžutes. Atsakai į kiekvieną. Nuo kėdes pašoki dėl kelių 🙂

Labai DĖKOJAME Vaidotas Baumila už paaukotus mūsų prieglaudai 1500 EUR! Labai DĖKOJAME už šiltus žodžius, kurie pakrauna, kurie ir priverčia sudėti savo abejones į gilią tamsią vietą neribotam (deja, nereiškia kad ilgam.. 🙂 ) laikui, nes bent šiandien, bent keliom valandom gali šokti džiaugsmo šokį ,todėl kad ESATE visi JŪS! Nes Jūs esate šalia!

Ilga įžanga 😀 , trumpa, bet labai nuoširdi padėka. Ačiūūūūūūū, Vaidotai 😉

Kur, Kada

2019-07-07