Foto

Kaip gera turėti mylinčius namus <3

🍀🌞🐾 Linkėjimai iš namų 🍀🌞🐾
Kaip gera turėti mylinčius namus <3
 
Tu tik įsivaizduok – gali ištisas paras lakstyti laukuose, plaukioti ežeruose, stebėti saulėlydį prie jūros, žaisti su nuosavais žaislais ir gulėti lovoje.
 
Kaip būtų nuostabu! – apie tai svajoja kiekvienas, esantis gyvūnų prieglaudoje. Kiekvieno gyvūnėlio istorija skirtinga, bet tuo pačiu ir tokia panaši. Daugelis, išduoti šeimininkų, o kai kurie jau gimę benamiais. Tokiais atvejais sunku net ir suvokti, ką išgyvena šie nuostabūs gamtos sutvėrimai. Bet kad ir ką jie bebūtų patyrę, jie visi jie kupini meilės, pasiruošę visu 100proc. dalintis savo meile ir pasitikėjimu su žmogumi, kai kuriems prireikia laiko vėl patikėti žmogumi, bet apgaubti šiluma ir besąlygišku dėmesiu, jie atsipalaiduoja ir, atrodo, iš lėto ima pamiršti visas patirtas negandas ir išgyventus vargus. Kaip gera šalia turėti patį nuoširdžiausią ir ištikimiausią draugą <3
 
Na ir štai, keletas pavyzdžių, kai mūsų globotinių svajonės tapo realybe. Ačiū kiekvienam, nusprendusiam suteikti antrą šansą likimo nuskriaustiesiems.
 
Jeigu svarstai pasiimti gyvūną ir renkiesi tarp veislyno ir prieglaudos augintinių, užsuk į ,,Tautmilės prieglaudėlę” ar bet kurią kitą pieglaudėlę, susipažink su mūsų keturkojais ir galbūt atrasi tą, kuris, kad ir nekilmingas, įkris tau į akį ir širdį! Tik nepamiršk, kad šuo yra ne tik laimė, bet ir atsakomybė.
 
P.S. Buvusių tautmiliukų šeimininkų labai laukiam mūsų grupėje “Tautmilės prieglaudėlė. Kai aš radau tave”. https://www.facebook.com/groups/993829787709693

Kur, Kada

2020-09-27