Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Jauni savanoriai. Sesės 😍

Į prieglaudą keliais ir takeliais patenka labai skirtingo amžiaus žmonės, įvairaus būdo. Suaugę apsižiūri, įsižiūri 😉, pavedžioja šunį ir išvyksta, o kai kas dar paglosto ir pakalbina šunį. Vaikai, paaugliai – jie nuo pat pirmos akimirkos labai atviri, jie dar nebijo rodyti savo jausmų ir susirūpinimo, dar nesumeluotai nuoširdūs.

Pernai metais mūsų komanda pasipildė dviem nuostabiomis mergaitėms, kurios labai greitai įsiliejo į mūsų savanorių kolektyvą, kurios labai greitai priėmė net mūsų labai išrankūs keturkojai 🙂 . Ką jos daro prieglaudoje? Nesumeluosim, jei pasakysim – daro viską: myluoja, vedžioja, tvarkosi. Labai savarankiškos, labai atsakingos, labai subrendusios.

Akvilei dvylika. Laisvalaikiu be prieglaudėlės ji lanko LRT chorą ir orientacinį būrelį, skambina pianinu ir groja ukulėle.

Urtei šešiolika. Lanko sportinius šokius, šoka visur ir visada 😀, be to, irgi groja ukulėle.

Namuose negali auginti šuns ar katės, bet turi netradicinių augintinį – šešką 🙂 ir papūgą. Šeškas kol kas šeimai atstoja šuniuką, nes vedžiojamas lauke ir mokomas komandų 🙂))

Ką spėja šiuolaikiniai paaugliai? O gi viską 🙂. Spėja, nes dega noru, nes nukreipia energiją į tokias vietas, kur ir pavargę gauna malonumą ir jaučiasi laimingi. Mes jaučiamės laimingi, nes turim galimybę stebėti tokius žmonės savo akiratyje, be fizinės pagalbos, gaunam didžiulį moralinį pasitenkinimą, nes MŪSŲ vaikai – nuostabūs žmonės, kurių širdelės tiek pripildytos meilės, kad pykčiui ar nepasitenkinimui vietos tiesiog pritrūksta 🙂.

Nuoširdus AČIŪ sesučių tėvams – Jūs auklėjat nuostabius žmones, mums tenka garbė jas pažinti .

Kur, Kada

2018-02-13