Foto

HIPĖS KELIONĖ LINK NAMŲ. TĘSINYS

HIPĖS KELIONĖ LINK NAMŲ. TĘSINYS

Hipė rasta gruodžio viduryje Molėtų rajone, apleistame tvarte, kur glaudėsi du mėnesius nuo to laiko, kai šeimininkai paliko ją išsikraustydami.

Išsiilgusi žmogaus, pasitiko vizginant uodegą, leidosi glostoma ir prisegama prie pavadžio. Gražaus, nesusivėlusios kailio, bet suramblėjusia pilvo oda (panašiai kaip dramblio), išsekusi ir sulysusi, sunkiai einanti užpakalinėmis kojomis – tokį pirmą įspūdį susidarėme priimant ją į savo globą.

Hipei buvo gydoma anemija ir kraujo parazitai. Šiandien dienai Hipės bendra ir odos būklė žymiai pagerėjusi, nors reguliariai dar lankomės pas odos specialistą. Tačiau be parazitų ir anemijos gydymo, jos laukia dar prekinių dantų (kandžių) šalinimas, kadangi jie yra nulaužti arba galimai išmušti, taip pat sterilizacija.

Hipei 6-7 metai. Nemėgstanti kitų šunų draugijos, ji labai vertina būvimą šalia žmogaus. Vedžiojama paklusniai eina šalia, o nesuprasdama mažų poilsio pauzių, šokinėja iš džiaugsmo 😉 .Visiškai be agresijos, švelni ir labai draugiška.

Šiuo metu pagrindinė mūsų užduotis – sveikas Hipės kūnas ir tvirtos letenos, o tada ieškosime jei namų, kuriuose jai užlaižytų palikusių ją tokiomis sąlygomis žmonių padarytas sielos žaizdas.

Olga +370 671 51274, Vilnius

Kur, Kada

2019-06-03