Foto

gal Tibetas, gal Šinglu, gal Šambala, o gal Verona?

MAGIŠKOS JUODOS KATĖS

Kaip sakė vienas žymus filosofas: „Sunku surasti juodą katę kambaryje, ypač jei jos ten nėra“. Mes šį posakį suprantame tiesiogiai ir sakome – jeigu juoda katė norės, jūs ją ne tik pamatysite, bet ir pajausite 🙂 Gaila, bet egzistuoja “juodos katės sindromas” – dėl kailiuko spalvos joms sunkiausia rasti namus…. bet juk juodos katės irgi nori mylėt! Beje, apie meilę – vienišos japonės pageidauja tik juodos murklės, nes tiki: ji parūpina gerbėjų. Merginos, sukluskite!:)

O pasirinkti yra iš ko – štai, kad ir mūsų juodulių kvartetas: Tibetas, Šinglu, Šambala ir Verona 🙂 kiekvienas iš jų nori būti kuo greičiau pastebėtas, pamiltas ir išvežtas į šviesią ir jaukią erdvę, mūsų, paprastų mirtingųjų, vadinama NAMAIS. Juoduliai kiek baikštoki ir tik iš nuogirdų girdėję apie tai, kad dvikojis padaras yra labai gerai ir, kad gali priklausyti tik vienam konkrečiam žmogui ir gyventi ant nuosavo radiatoriaus 🙂 bet ar katino baimės gali sustabdyti žmogaus ryžtą padaryti jo (katino) gyvenimą jaukesniu, šiltesniu, gražesniu ir visiškai kitokiu, nei gyvena dabar? Ar gali jo (žmogaus) norą mylėti ir dalintis šiluma atbaidyti juoda spalva, prietarai ar aštrus nagučiai 🙂 ?

Kol vieni reklamuoja juodus penktadienius, kiti juodas komedijas, treti gyvena prisiminimais apie Juodąją jūrą, mes siūlome Jums vieną (o gal iš karto porą ? 🙂 iš juodo ketvirtuko: gal tai Tibetas, gal Šinglu, gal Šambala, o gal Verona? – teigiamą, kerinčią ir pūkuotą juodąją magiją, kuri BŪTINAI atneš sėkmę į namus, kuriame atsiras laisvi radiatoriai….🙂

+370 671 51274 Olga, Vilnius

Kur, Kada

2019-09-20