Foto

ATVIRŲ DURŲ DIENA

Atvirų durų diena

ATVIRŲ DURŲ DIENA – viena svarbiausių dienų metuose ir gražiausių švenčių mūsų prieglaudoje: papuoštuose kambariuose ir lauke žiba lemputės bei skamba muzika, šunys ir katės, nujausdami kažką labai ne kasdieniško, vizgina uodegas ir su nekantrumu dairosi pro atviras duris.Tą dieną laukiame visų: tų, kurie lankosi pas mus pakankamai dažnai ir gerai susipažinę su prieglaudos gyvenimu iš arti; tų, kurie priėmė mūsų globotinius į savo namus; tų gyvūnų mylėtojų, kurie gelbėja juos savarankiškai ir tų, kurie dėl asmeninių priežasčių negali fiziškai lankytis gyvūnų globos organizacijose, bet pasiruošę ne tik užjausti, bet ir padėti.Galime kartu su Jumis pasidžaiugti, nes šventė tikrai pavyko! Pasitikome begalę neabejingų, nuostabių žmonių ir organizacijų atstovų (apie tai dar kalbėsime ir atskirai 🙂 ). Šunys ir katinai išglostyti nuo ausų iki letenų galiukų, o sandėliukai prikrauti dovanų taip, kad vos pavyko uždaryti jų duris 😉 !Be nesuskaičiuojamo kiekio įvairiausių dovanų (nuo maisto iki popierinių rankšluoščių), surinkome beveik 400 EUR piniginės paramos! O labiausiai didžiavomės matydami teigiamas lankytojų emocijas ir girdėdami žodžius "Mes būtinai grįšime!" Žinokite, kad esate laukiami kiekvieną dieną (tam tikru laiku), kad esame visada pasiruošę papasakoti apie kiekvieną mūsų gyventoją, apie mūsų kasdienybę ir mūsų pasiekimus bei apie tai, kuo tikrai galime didžiuotis. Visada prisiminkite – JUS IRGI GALITE! Galite kažką pakeisti ir padaryti pasaulį bent kažkiek gražesnį. Labai dėkojame visiems, ką matėme šeštadienio dieną ir tiems, kam turime padėkoti už akių 🙂 . Jūs visi nerealūs ir bendravimas su Jumis mums suteikė dar daugiau energijos, pozityvo ir ryžto. P.S. Kai atskambėjo šventinė muzika, kai tvarkėmes po svečių išvykimo, kai mūsų vaikai jau gaudė pirmąjį sapną savo šiltose lovose… mes gavome dar vieną "gyvą dovaną" – įmestą į prieglaudos teritoriją jauną šuniuką. Kad neatsipalaiduotumėme per daug :)#prieglauda #šventė #atvirųdurųdiena #padėka #beglobiai

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis

ATVIRŲ DURŲ DIENA – viena svarbiausių dienų metuose ir gražiausių švenčių mūsų prieglaudoje: papuoštuose kambariuose ir lauke žiba lemputės bei skamba muzika, šunys ir katės, nujausdami kažką labai ne kasdieniško, vizgina uodegas ir su nekantrumu dairosi pro atviras duris.

Tą dieną laukiame visų: tų, kurie lankosi pas mus pakankamai dažnai ir gerai susipažinę su prieglaudos gyvenimu iš arti; tų, kurie priėmė mūsų globotinius į savo namus; tų gyvūnų mylėtojų, kurie gelbėja juos savarankiškai ir tų, kurie dėl asmeninių priežasčių negali fiziškai lankytis gyvūnų globos organizacijose, bet pasiruošę ne tik užjausti, bet ir padėti.

Galime kartu su Jumis pasidžaiugti, nes šventė tikrai pavyko! Pasitikome begalę neabejingų, nuostabių žmonių ir organizacijų atstovų (apie tai dar kalbėsime ir atskirai 🙂 ). Šunys ir katinai išglostyti nuo ausų iki letenų galiukų, o sandėliukai prikrauti dovanų taip, kad vos pavyko uždaryti jų duris 😉 !

Be nesuskaičiuojamo kiekio įvairiausių dovanų (nuo maisto iki popierinių rankšluoščių), surinkome beveik 400 EUR piniginės paramos! O labiausiai didžiavomės matydami teigiamas lankytojų emocijas ir girdėdami žodžius “Mes būtinai grįšime!”

Žinokite, kad esate laukiami kiekvieną dieną (tam tikru laiku), kad esame visada pasiruošę papasakoti apie kiekvieną mūsų gyventoją, apie mūsų kasdienybę ir mūsų pasiekimus bei apie tai, kuo tikrai galime didžiuotis. Visada prisiminkite – JUS IRGI GALITE! Galite kažką pakeisti ir padaryti pasaulį bent kažkiek gražesnį.

Labai dėkojame visiems, ką matėme šeštadienio dieną ir tiems, kam turime padėkoti už akių 🙂 . Jūs visi nerealūs ir bendravimas su Jumis mums suteikė dar daugiau energijos, pozityvo ir ryžto.

P.S. Kai atskambėjo šventinė muzika, kai tvarkėmes po svečių išvykimo, kai mūsų vaikai jau gaudė pirmąjį sapną savo šiltose lovose… mes gavome dar vieną “gyvą dovaną” – įmestą į prieglaudos teritoriją jauną šuniuką. Kad neatsipalaiduotumėme per daug 🙂

#prieglauda #šventė #atvirųdurųdiena #padėka #beglobiai

Kur, Kada

2018-12-17