Foto

^_^ Istorijos iš prieglaudos ^_^ Skaniukai

^_^ Istorijos iš prieglaudos ^_^

Sveiki! Daugelis mūsų be proto myli šunis ir todėl juos aplanko prieglaudoj. Tai labai palengvina darbą savanoriams, bet kartais ir apsunkina. Iš tos didelės meilės ir noro palepinti prieglaudinuką duodam jiems skanukų. Tai nėra labai gerai jų pilvukams. Nuo per daug skanukų šunys pradeda viduriuoti, jiems prireikia medicininės pagalbos. Vietoj skanukų paprašykit, kad darbuotojai duotų jums saujelę prieglaudinukams įprasto maisto. O didžiausia dovana būtų ilgi pasivaiksčiojimai. Pasakykit, kad norite ilgesniam laikui išeiti ir jums parinks šunį.

Šunims lauke ne vien tualetas – viens du, padaryti reikaliukai ir namo. Ne, ne. Ten yra daug kvapų, kurie ypatingai svarbūs kaip naujos informacijos šaltinis. Mes gi mėgstam užsiimti protine veikla. Tai taip ir šunims būtini protą stimuliuojantys pojūčiai.

Pasivaikščiojiami – tai dar ir sportas. Igiau prieglaudoj gyvenantiems šunims ima nykti raumenys. Jie silpnėja fiziškai, o tai nesveika, ypač jauniems ir aktyviems.

Be to, pasivaikščiojimas tai ir socializacija. Šuo taps drąsesnis, labiau pasitikintis aplinka ir mažiau stresuos ir taip jam greičiau pavyks surasti naujus namus 🙂

Jei norėtumėte atvykti pas mus pavedžioti prieglaudos globotinių, registruokitės. Lauksime jūsų. Renkamės 9 ir 17.00 val. savaitgaliais ir 8.30 ir 17.30 val. darbo dienomis.

https://tautmilesgloba.lt/prieglaudos-kalendorius/

Kur, Kada

2020-07-15