Foto
Foto
Foto

🐾KVIEČIAME SAVANORIAUTI🐾

🐾!KVIEČIAME SAVANORIAUTI!🐾

Kiekvieną dieną sulaukiame labai daug lankytojų, sunku prisiminti, kada prieglaudoje iki vėlaus vakaro zujo du, trys žmonės, o 40 šunų kantriai laukė savo eilės. Tiek mes, tiek gyvūnai yra apstulbę ir labai džiaugiamės papildomu dėmesiu, ilgesniais pasivaikščiojimais!
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Norintys prisidėti gali atrasti veiklą, kurioje galėtų realizuoti save. Mūsų veikla nėra ribota, o mes patys esame atviri naujoms idėjoms bei jų labai laukiame.

Gal turi patirties šunų dresūroje? Mėgsti fotografuoti, gali montuoti video ar laisvu laiku padėti aprašyti dienos emociją, naują gyvūną ar laukiantį senbūvį? Turi laiko vedžiojimų metu padėti tvarkytis, bendrauti su žmonėmis?
Mūsų katės taip pat laukia savanorių: atskirame kačių name, tvarkymosi metu pagalba labai praverstų, tuomet būtų galima skirti daugiau laiko paglostymams, kurie taip reikalingi ką tik atvykusiam laukinukui. O gal sugalvojai, kaip kitaip galėtum prisidėti?

Gyvūnai, juos mylintiems yra terapija, suprantu, jog kažkam gali pasirodyti, kad tokia veikla yra per sunki, skaudi ir panašiai, bet mes kviečiame pabandyti. Būna dienų, kurios yra kažkas panašaus į rutiną, būna pergalingų dienų, kada sėkmingai praėjo operacija, padovanoti rekordiniai skaičiai gyvūnų į šaunias šeimas ir taip…. būna pasitaiko be galo sunkių, liūdesio kupinų dienų, kurių nepamiršti ilgai, o gal ir nepamirši, bet jas vėl lydi rutina ir vėl daug pergalių.
Kartu mes galime daugiau, džiaugtis ir mylėti stipriau!

Laukiam tavęs tiek rasų 39, tiek Tautmilės sodyboje!

Kur, Kada

2020-06-03