Foto
Foto
Foto
Foto

🙂 Akimirkos iš prieglaudos gyvenimo 🙃 Paukščiai

https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/videos/460224355334227
🙂 Akimirkos iš prieglaudos gyvenimo 🙃 Paukščiai
Einant metams į pabaigą, nejučia imi svarstyti, kuo gi šie metai buvo ypatingi prieglaudai ir tiek vaizdų iškyla prieš akis. Pastebime, kad retai kada spėjame pasidalinti su jumis akimirkomis iš prieglaudos gyvenimo, o prieglaudos gyvenime juk vyksta tiek daug įdomių dalykų!
Tad šiandien norime pasidalinti su jumis vienu iš mūsų pasiekimų – šiemet prieglaudos sodyboje įkūrėme erdvę ir patalpas slaugyti paukščius, erdvė aptraukta tinklu: galime priimti gulbes, gandrus ir kitus paukščius peržiemoti, išgyti po traumų ir, jei įmanoma, po adaptacinio laikotarpio grįžti atgal į laisvę arba likti gyventi pas mus, jei turi tokių traumų, dėl kurių negali grįžti į laisvę.
 
Taip gera, kai dabar galime padėti ne tik į nelaimę patekusiems katėms ir šunims, bet ir paukščiams <3
 
P.S. Galintiems mus paremti, informacija žemiau:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Parama”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
P.P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.
 
P.P.P.S. O jei švenčių proga norite prieglaudai kažką padovanoti, reikalingų dalykų sąrašą pateikėme čia https://tautmilesgloba.lt/parama-daiktais/

Kur, Kada

2020-12-18