Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Balu

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018 m. birželis: po voko, kuris dirgino Balu akį ir vis keldavo uždegimą, operacijos, Balu taip nusilpo, kad taip ir nepavyko sugrąžinti jo stiprybės ir išsaugoti gyvybės :///


Balu!

Prieglaudos savanorius iš susižavėjimo aikčioti verčiantis katinėlis kiekvieną kartą pas jį lankantis :)) Mūsų numylėtinis ir jau tikras prieglaudos senbūvis. Vis neužkliūna nei vienam rinktis sau katinėlio pas mus atvažiuojančiam už akių ir į širdį nei vienam neįkrenta, o mes vis nesuprantam, kaip taip gali būti – Balu juk tobulas!! Vis linksminantis mus savo dėmesiu. Vis norintis įsitraukti mus į savo guolį – prieini šalia, jau tik ir tiesia leteną į tave, kad pasičiupti švelniai ir atkreipti dėmesį, truktelėti į save. Būna užverčia pilvūziką į viršų ir tik glostyk, tik kasyk visus šonus, masažuok, tik įsitrauk į žaidimus su juo.

Meilus katinukas, paimtas ant rankų puola “minkyti tešlą” iš pasitenkinimo, mėgsta prisiglausti, būti su žmogumi. Ramaus būdo, be reikalo nesiblaško, nesikarsto, nekniaukia, labai mėgsta tiesiog atsisėsti ant saulutės ir pamedituoti žiūrėdamas pro langą ar užsimerkęs. Labai žaismingas ir išraiškingas katinėlis. Buvo rastas Dzūkų g. 55 laiptinėje. Labai ieškom jam mylinčių namų!!! Kas šiam žaliaakiam pasaulio stebuklui juos pagaliau padovanosite?

Kreiptis +370 674 45140 Živilė