Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Tobis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

/2019-08-11/ Tobio lyga jau buvo ant tiek pažengusi, kad jam skaudėjo pasišlapinti, pasituštinti ir net jau sunku kvėpuoti.
Mūsų dėmesio jis niekada neprašė, bet buvo visų mylimas ir gerbiamas už savo orumą.
Minkštų tau debesėlių, Tobiuk…😢♥️

———————-

Praeitą savaitę Gyvūnų policija gavo iškvietimą į Ignaliną dėl labai neprižiūrėto šuns. Pasirodo jis jau ilgą laiką valkatauja be šeimininkų, tik kas kur vietiniai pašerdavo. Jo kailio stovis siaubingos būklės, net trugdė jam laisvai judėti. Džiugu, kad kudlių pavyko pagauti ir Vaidos klinikos dėka jis jau tą pačią dieną buvo išlaisvintas iš savo kailio pančių.
Na, o toliau prieglauda.. Kudlių pavadinome Tobiu, jis labai labai senas ir pavargęs šunelis. Pirmas dienas nelabai norėjo ir valgyti, labai stresavo. Bet dabar jau prakuto, sukerta pilną porciją konservų ar košės (sauso kol kas nepripažįsta). Kailis dėja Tobiui nebuvo pagrindinė bėda. Jo seną kūnelį jau apsėjo augliukai. Kol Tobio sveikata ir savijauta nėra pati tvirčiausia operuoti nesiruošiame, bet jei matysime, kad jis atsigaus, bandysime operuoti. Jeigu ne, leisime pagyventi tiek kiek jis pats norės ir galės.
Šiai dienai prašau žinoma globos – galbūt kažkas norėtų suteikti paskutinį šansą į šiltus namus Tobiukui?
Taip pat norėčiau paprašyti kokybiškų konservų ar mėsytės košėms. Kas negalite atvežti į prieglaudėlę, visada galite prisidėti ir pagelbėti pervesdami pinigėlių į mūsų sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Tobiui”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL