Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Tikis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Per pirmąjį pasimatymą Tikis gali kūkliai pabrukti savo uodegą tarp kojų arba labai įtikinančiai gąsdinti lojimu, bet… matyt už savo tokio dirbtinio brutalumo ne kikevienam nori atsklieisti savo švelnią ir jautrią sielą .

Mažylis Tikutis labai judrus, energingas ir be galo trokštantis šilumos ir žmogaus nuolankumo šuniukas. Nuoširdus, drovus, jautrus keturkojis nuo rudens laukia nesulaukia to savo vienintelio, kuriam galės atsiskleisti visu savo gražumu.

Ne paslaptis, kad mes kiekvieną dieną kalbėmes su mūsų augintiniais: apie orą, apie gauruotus draugus, apie sportą, apie gero elgesio taisykles  … Turime be galo daug įvairių temų pokalbiams, kai kurios net labai subtilios  arba jautrios. Ir kai Tikis savo žvilgsniu klausia : „ O gal aš niekada nesulauksiu SAVO žmogaus?..“ , visada tvirtai jam riežiame „Būtinai sulauksi!”

Tai kiek gi dar jaunas ir gražus lietuviškas “mačyto” dairysis sau namų? 

Živilė +370 674 45140

 

 

 

 

Mirus šeimininkui liko vieni Trakuose. Tikis truput5 baikštus, dar pratinasi prie žmogaus dėmesio.

Tikiai

Tikiai ;)Tikė ir Tikis mirus šeimininkui liko vieni Trakuose, tad nieko nelaukę prieš kelis mėnesius įkurdinom juos prieglaudėlėje.Tikė yra be galo miela, švelni, mažulytė senjora. Mėgsta pasivaiksčioti, prisiglausti prie žmogaus. Ji labai greitai apsiprato prieglaudoje, visada laukia dėmesio, su malonumu eina pasivaiksčioti su visais, o visi lankytojai yra jos draugai. Apsiprato pati ir pradeda adaptuotis savo draugui Tikučiui, kuris sekioja ją kaip uodegėlė. Jis neturi tiek drąsos ir reikalauja daugiau kantrybės, bet kas svarbu kiekvienam vyrui – yra labai perspekyvus ;)Tikučiai labai laukia naujų šeimininkų, pažada pasidalinti savo šiluma, jaukumu ir atnešti gerą nuotaiką į jų namus :).+370 674 45140 ŽivilėP.S. Jūsų dėmesiui Tikių sekmadienio rytas 😉

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. Kovas 18 d., Sekmadienis