Foto
Foto
Foto

Šuo

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Nežinoma
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Balta Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Šiandien ryte sulaukėme skambučio, kad Antakalnyje kieme, prie guli mažaūgis šunelis, kuris negali pajudinti galinių kojyčių. Nuvažiavę į nurodytą vietą radome mažą tetulytę, kuri pervėrė labiausiai susirūpinusiu veideliu kokiu tik teko matyti. Be liko tik pasakyti – nebijok, brangioji, viskas bus gerai…
Nežinojom ar viskas gerai, nežinom deja ir po vizito pas veterinarus… Iš pradžių svarstėme ar kalytė nebus numušta automobilio, nes aplink dubenį iškilę du skaudūs guzai, o labiausiai gąsdino ypač skausmingas pilvukas. Temperatūra taip pat jau buvo nukritusi, taigi skubiai buvo lašinami šilti skysčiai, kad kuo greičiau sušildutėme kūnelį. Pasidarius kraujo tyrimus sužinojome, kad gliukozės lygis kraujyje labai mažas – taigi vėl gi lašelinės pagalba stengiamės pataisyti padėti. Matyt tai buvo pagrindinė priežastis kodėl kalytė nesistojo – tiesiog ji visiškai nebeturėjo jėgų.
O labiausiai po apžiūros neramina augliai ir stiprus uždegimas pieno liaukose Apžiūrėjus pilvuką buvo akivaizdu, kad jai jau kažkada buvo atlikta pieno liaukų šalinimo operacija, nes vienoje pusėje matosi pjūvis ir nebebuvo spenelių.
Kalytei taip pat atlikome echoskopiją – pasižiūrėti ar nėra vidinio kraujavimo ir išplitusių kitur navikų. Visi vidaus organai atrodė neblogai, atlikus rentgeną ačiū dievui nerado metastazių plaučiuose, lūžių jokių taip pat nesimatė.
Taigi beveik 4 valandos klinikoje padėjo išsiaiškinti iš ties namažai. Rytoj iš ryto keliausime iš naujo matuotis gliukozės lygio ir toliau spręsime ar tai išsekimo sukeltas reiškinys ar vis gi jau lėtinis dalykas ir reiks nuolatos leisti insuliną.
Tačiau labiausiai gąsdina, kad senjora kol kas atsisako valgyti, todėl su nerimu lauksiu rytojaus ryto ir visa širdimi tikiuosi pamatyti laimingesnį veidelį.
Klinikai skolingi likome 92eur, šiuo metu tai mums jau tampa vis sunkesnė užduotis padengti susikaupusias skolas už ligonius, todėl labai prašome padėti apmokėti sąskaitą. Paaukoti galite į „Tautmilės globos“ sąsk., mokėjimo paskirtyje nurodant „Rupi, prašau nusišypsok“: Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL
Kol kas pavadinome ją Rupi, bet labai tikimės, kad šeimininkai jos ieškos, nes vis gi vieną kart operuota jau buvo, reiškiasi kažkam ji rūpi? +37067445140 Živilė