Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Styvas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Nenurašykime Styvuko…

 

Paprastai Styvukas laikosi atokiau nuo nepažįstamų. Pirmą kartą pamatęs gali bijoti būti vedžiojamas ar net aploti . Reikia šiek tiek laiko, kad pradėtų pasitikėt ir atsiskleistų. O tada jau jis parodo, kad yra labai smalsus ir švelnus. Labai mėgsta būti apkabintas, glostomas, myluojamas.  Styvenas baigęs pradinį mokslą : moka komandas “ateik”, “sėsk”, ”gulk”.

Kartais labai žaismingas, kitą kartą tingus – greičiau pavargsta ir nenoriai eina toliau nuo prieglaudėles.

Jis turi bėdelių su oda: kartais pasireiškia alergija…  Styvenui atlikti tyrimai – taigi sužinojome liūdnų žinių, kad ne vien maistas kaltas dėl jo raudonavimų, bet deja ir dulkės ir žiedadulkės, taigi nuo jų mes niekaip nepabėgsim, nebent Styvukas gyventų burbule . Valgyti gali Styvenis tik šiuos produktus: elniena, antiena, bulvės, balta žuvis ir kviečiai. Ir VISKAS. Jam yra būtinas spec. maistas, kartais galima košes.

Bėdelių su odą, alergijos nereiktų bijoti: tiesiog jam reikia švarių, šiltų namų, priderinto maisto. O svarbiausiai – reikia Žmogaus. Žmogaus, kuris nenurašytų jo. Žmogaus, pasiruošusio padėt jam įveikt baimes, norinčio pagerinti Styvuko gyvenimo kokybę ir stebėti bei pažinti kartu su aplinkinį pasaulį. Žinome kad toks žmogus yra. Tereikia, kad mūsų laiškelis jį pasikektų…

 

 

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/media/set/?set=a.741472605867700.1073741894.246004585414507&type=1