Foto
Foto
Foto

Styvas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2020-02-21

💞IEŠKOME NAMŲ Styvukui💞🐶

Styvukas – dar vienas šunelis nelauktai ilgai užsibuvęs prieglaudoje. Iš Saulėtekio laukinių šunų paimtas su savo broliukais ir sesutėmis taip nuo mažens ir gyvena pas mus prieglaudoje jau maždaug 5 m. :/ Styvukas dar nėra pažinęs, ką reiškia gyventi savo tikruose namuose, džiaugtis savo šeimininkų individualiu dėmesiu ir meile, užmigti šalia jų, pabusti šalia jų… Jis kol kas pažįsta tik gyvenimą prieglaudoje ir prieglaudos savanorius.

Styvukas yra laba mielo ir gero būdo. Žaismingas. Atsidavęs žmogui. Švelnus. Taikus. Ramus. Puikiai vaikšto su pavadėliu. Greit susidraugauja su kitais šunimis. Mėgsta ilgus žygius.

Yra tik porą dalykų, kurie, matyt, trukdo mums greičiau surasti šiam nuostabiam šuneliui namus.

Styvukas kuklinasi svetimų žmonių. Kai pirmą kartą apsilankysite ir norėsite jį pavedžioti, jis, matyt, spausis į kamputį arba stengsis per visą pavadžio ilgi atitolti nuo jūsų… Bet tik kol apsipras. Skaniukai paspartina atsipalaidavimą 🙂 Reikia šiek tiek laiko, kad pradėtų pasitikėt ir atsiskleistų. O tada jau jis parodo, kad yra labai smalsus ir švelnus. Labai mėgsta būti apkabintas, glostomas, myluojamas.  Styvenas baigęs pradinį mokslą : moka komandas “ateik”, “sėsk”, ”gulk”.

Be to, Styvukas yra daug kam alergiškas. Valgyti gali tik šiuos produktus: elniena, antiena, bulvės, balta žuvis ir kviečiai. Ir VISKAS. Jam yra būtinas spec. maistas. Bet bėdelių su alergija nereiktų bijoti: tiesiog jam reikia švarių, šiltų namų, priderinto maisto. O svarbiausiai – reikia Žmogaus. Žmogaus, kuris nenurašytų jo. Žmogaus, pasiruošusio padėt jam įveikt baimes, norinčio pagerinti Styvuko gyvenimo kokybę ir stebėti bei pažinti kartu aplinkinį pasaulį. Žinome, kad toks žmogus yra. Tereikia, kad mūsų laiškelis jį pasiektų… <3

+370 671 51274 Olga

——————————————-

 

Paprastai Styvukas laikosi atokiau nuo nepažįstamų. Pirmą kartą pamatęs gali bijoti būti vedžiojamas ar net aploti . Reikia šiek tiek laiko, kad pradėtų pasitikėt ir atsiskleistų. O tada jau jis parodo, kad yra labai smalsus ir švelnus. Labai mėgsta būti apkabintas, glostomas, myluojamas.  Styvenas baigęs pradinį mokslą : moka komandas “ateik”, “sėsk”, ”gulk”.

Kartais labai žaismingas, kitą kartą tingus – greičiau pavargsta ir nenoriai eina toliau nuo prieglaudėles.

Jis turi bėdelių su oda: kartais pasireiškia alergija…  Styvenui atlikti tyrimai – taigi sužinojome liūdnų žinių, kad ne vien maistas kaltas dėl jo raudonavimų, bet deja ir dulkės ir žiedadulkės, taigi nuo jų mes niekaip nepabėgsim, nebent Styvukas gyventų burbule . Valgyti gali Styvenis tik šiuos produktus: elniena, antiena, bulvės, balta žuvis ir kviečiai. Ir VISKAS. Jam yra būtinas spec. maistas, kartais galima košes.

Bėdelių su odą, alergijos nereiktų bijoti: tiesiog jam reikia švarių, šiltų namų, priderinto maisto. O svarbiausiai – reikia Žmogaus. Žmogaus, kuris nenurašytų jo. Žmogaus, pasiruošusio padėt jam įveikt baimes, norinčio pagerinti Styvuko gyvenimo kokybę ir stebėti bei pažinti kartu su aplinkinį pasaulį. Žinome kad toks žmogus yra. Tereikia, kad mūsų laiškelis jį pasikektų…

 

 https://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/