Foto
Foto
Foto

Spindulėlis

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Susipažinkite su mūsų prieglaudos Spindulėliu!

Spindulėlio istorija panaši kaip ir daugelio prieglaudinukų, rastas vienišas ir niekam nereikalingas klaidžiojantis gatvėse.
Spindulėlis ypatingai mielas ir geras katinas, kurio snukutis pasakoja nelinksmas gyvenimo istorijas -jis yra netekęs vienos akies. Jam atkeliavus pas mus jam buvo atlikti kraujo tyrimai, atlikta kastracija, pašalinti sugedę dantukai, nublusintas, nukirmėlintas, paskiepytas ir sučipuotas.
Spindulėlis taptų nuostabiu šeimos nariu, jam labai patiktų gyventi name, kur turėtų galimybę išeiti į lauką. Jis, matyt, visą gyvenimą pragyvenęs lauke arba namuose kur visada turėjo galimybę išeiti į lauką, dėl to nuolatos prašosi į lauką.

Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl vėl prašome pagalbos kartu kovoti už mūsų misija – padėti tiems, kurie negali padėti sau. Klinikai mes likome skolingi už visas atliktas procedūros, kad Spindulėlis galėtų sveikas ir gražus keliauti į namučius.
Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Spindulėliui” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL