Foto
Foto
Foto

Soliaris

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Nuostabusis Soliaris ieško namų!

Mūsų prieglaudoje glaudžiasi netoli 100 katinų ir jeigu manęs paklaustumėte kas iš tos daugybės išsiskiria labiausiai turbūt ilgai negalvodama pasakyčiau, kad tai būtent Soliaris.
Baltapūkis nenustygdantis vietoj gražuolis pakeri savo nepaprastai geru būdu ir švytinčia energija. Dėl senos traumos – sprogusio ausies būgnelio jis visuomet truputi pakreipęs galvytę, tačiau jam tai suteikia tik dar daugiau savotiško žavumo.
Jeigu man patinka Soliaris, tai Soliariui labiausiai turbūt patinka valgyti 🙂Jis visada pirmas prie ne tik savo, bet ir kaimyno katino bliuduko, pasiruoškęs visko išragauti ir pasmaguriauti.
Labai kviečiame susipažinti su mūsų murkiančiu draugu, jam maždaug 5-6 metai, kastruotas, skiepytas, nublusintas, nukirmėlintas, sučipuotas, puikiai sutaria su kitais katinais.

Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl visada prašome Jūsų pagalbos. Soliaris ir visa kačių komanda kiekvieną dieną suvalgo po 4kg kačių maisto, dėl to labai džiaugiamės kai jo nereikia pirkti. Taip pat nuolatos mums reikia kraiko ir kačių konservų.
Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Soliariui ir draugams ” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL
Dovanas galite atvežti Rasų g. 39 – katės valgo TIK premium arba super premium maistą.

Jeigu žinote kieno tai šuo, prašau skambinti 867445140 Živilė

Dėl Soliario kreiptis telefonu +370 671 51274