Foto

Žibutė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

DOVANOJAMA, Žibutė (~ 1 m.)

Palikti. Išmesti. Nepasidavę ir pradėję savo šuniškos laimės paieškas.

Jie trise buvo išmesti prie kelio. Kaip nereikalingi daiktai, kurių atsikratoma kur ir kaip papuola, nes daiktai neturi balso teisės, negali spręsti ir priešintis. Neturi teisės ir galimybės grįžti ir tikėtis kitokio sprendimo dėl jų likimo. Daiktai, kurie kitokiose, mylinčiose rankose, patampa dar viena neįkainuojama gyvybė, dar viena būtybė, kuri taps kažkam nuostabiausiu draugu pasaulyje.

Gavome pranešimą iš Švenčionių policijos, o atvykus į vietą gyvų radome tik du… Nedelsiant teko statyti lašalines jau pakeliui į Vilnių.

Kažkas norėjo kad jų jau niekada nebūtų, tačiau jie yra. JIe jau ieško namų.

ŽIBUTĖ. Labai gero būdo, kiek aršesnė už kartu rastą patiną, nemėgstanti kartų gyvenančių kačių ir netoleruojanti ožkų draugijos sodyboje 🙂 , bet žmogui nuostabi – labai miela ir švelni, ieškanti būdo kaip galima arčiau prisiglausti prie žmogaus, mokanti tiesioginė prasmė apkabinti, prisiglausti, prašyti paguodos ir švelnumo dozių.

Jai nebuvo gerai ten, kur gyveno iki atsidūrimo prie to lemtingo kelio. Ieškome jai vietos namuose, iš kurio kelio atgal niekada netektų dairytis. Namų, kuriuose ji bus visada reikalinga, o atsidėkoti ji tikrai moka 🙂

+370 620 94523 Tautmilė, Vilniaus raj.