Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Smailė REZERVUOTA

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-01-18

Mūsų šypsenėlė Smailė!
 
Tokio gilaus ir išmintingo žvilgsnio, kad negali neaiktelėti iš susižavėjimo ir vis nenorėti, kad Smailė dar ir dar pasižiūrėtų tau į akis:)) O dar kai nusišypso, visai ištirpsti ir leki ją į glėbį čiupti:)) Smailė apie 6-7 m., labai draugiška ir linkusi bendrauti, be galo rami ir meili. Būna vaikštom, vaikštom, o Smailė staiga sustingsta ir nė krust, bandai patempti, užsispyrus nė iš vietos. “Kas gi, Smaile?” Eini link jos, o ji žiūri tokiu švelniu žvilgsniu, pritūpi prie jos apkabini, paglostai, glaudžiasi, džiaugiasi. Atsistojam ir einam laimingos toliau:)) Jai patinka ir kitų šunų draugija, dūksta lauke, ypač sniege, labai mėgsta prisiglausti ir ilgai, įdėmiai žiūrėti į akis lyg pasakotų nebylias giliai širdį paliečiančias istorijas. Su ja gera ir ramu būti. Tikrai nejučia ir pats nurimsti bendraudamas su ja. Nuostabi draugė Smilė laukia savo žmogaus.
 
+370 674 45140 Živilė

———————————————————————————

Smailė

Kalytė kelias dienas buvo vis pastebima  Gabijos gatvėje, kol kažkas ją parišo prie strypo, o pasiimti niekas jos taip ir neatėjo. Lojo, cypė, visaip bandė atkreipti į save dėmesį: „ Štai gi aš! Nepraeikit pro šalį… Man šalta, aš alkana ir man labai labai baisu ir vėl likti čia visiškai vienai!….. O jūs gi …. žmonės…“

O žmonės vis ėjo. Skubėjo iš darbo, iš prekybos centrų, iš sporto salių… Susimąstę, nulenkę galvas, nukreipdami žvilgsnį į priešingą pusę. Vienuolikmetė Gabija su klasiokais priėjo, paglostė, nuramino kalytę , pamaitino. VIENUOLIKMETĖ Gabija, kol mama buvo darbe, atsivedė išsigandusią kalytę į savo butą. Matyt, tokio amžiaus žmogaus širdutė dar nesusitraukusi nuo nuolatinio skubėjimo ir rūpesčių, o akytės dar mato tuos, kurie silpnesni net už vaikus ir visaip šaukiasi pagalbos.

Smailė – tokį vardą gavusi rastinukė – pajutusi namuose, kad dabar jai šilta ir saugu, pirmomis dienomis daugiausiai miegojo. Mama ir Gabija bandė rasti tikrus Smailės šeimininkus, bandė rasti ir naujus namus, bet nepavyko, o pasilikti pas save galimybės neturėjo. Po laikinos globos Smailė atkeliavo pas mus į prieglaudą. Ji ne be reikalo išsigandusi: kažkada turėjusi namus, atsidūrusi gatvėje, paskui radusi laikiną stotelę ir galiausiai – prieglauda, kur ją teko apgyvendinti lauko voljere, nes viduje ką tik turėjome susirgimų parvovirusu.

Smilė jauna, labai draugiška ir linkusi bendrauti, be galo rami ir meili. Jai patinka kitų šunų draugija (gal kol kas pasitiki jais labiau nei dvikojais…), jau kažkiek bando suprasti, kas čia, prieglaudoje, darosi, kas čia gyvena, su kuo galima padūkti lauke, o prie ko galima tiesiog prisiglausti ir ilgai žiūrėti į akis. Nuostabi draugė Smilė  laukia pas mus savo žmogaus.

+370 674 45140 Živilė