Foto

Sigutė

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

<3 Ieškome namų Sigutei <3
 
Ši juodaplaukė gražuolė į prieglaudą pateko ne viena. Su ja atkeliavo ir mažytis stebuklas – dvi, dar pilvelyje plakančios, mažos širdelės. Tačiau prieglaudoje tokiai šeimynai ne vieta. Tam, kad kačiukų gyvybių nepasiglemžtų ligos, o gražiausių vaikystės dienų netektų leisti narvelyje, Sigutė su pasaulį jau išvydusiais mažyliais iškeliavo į laikiną globą. Na, bet vaikai pagaliau užauginti, motiniški darbai baigti ir Sigutė dairosi naujų namų!
 
Ak…kokia ji grakšti. Lyg pantera, žavinti savo kailio juodumu ir blizgesiu, o skaisčių, gintarinių jos akių spindesiui tiesiog neįmanoma atsispirti. Sigutė – be galo meili katė. Vis prieina, trinasi į kojas, užšoka ant kelių ir rodos galėtų ant jų murkti valandų valandas. Ji labai prieraiši. Visuomet trokšta būti kuo arčiau žmogaus. Lyg šuniukas seka tave kiekviename žingsnyje, kad tik neišeitum, kad tik būtum šalia.
 
Sigutė labai laukia žmogaus, kuris ją pastebėtų. Kuris neliktų abejingas neišpasakytam jos grožiui ir suteiktų namus, kokių ji nusipelnė.
861461707 Agnė