Foto

Sicilija

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Sicilija (5 m.)
 
Kiek laiko laukė Sicilija, kol bus atiduota iš namų? Metus, mėnesį , o gal tai atsitiko staiga – tą dieną, kai tapo aišku, jog turės šuniukų?.. Bėgiojo po namus, vizgino uodegą, laižė rankas, glaudėsi prie kojų, žiūrėdama į akis tam, kuris, būdamas jos šeimininku ir mūsų traktuojamas kaip jos likimo kalvis, jai buvo mažiausiai Dievas – tas vienintelis, kurio pagalbos prašoma, tas, su kuriuo pasidalinama savo džiaugsmu ir liūdesiu, kuriuo besąlygiškai tikima, nes niekada neturėtų išduoti.
 
Galutinai nusisuko jos šuniška dievybė nuo Sicilijos, kai asmeniškai perdavė pavadį tiesiai šunų angelams į rankas, o tieji angelai negali atsistebėti kokio nuostabaus būdo yra tas šuo: be galo švelni, miela ir nuotaikinga, noriai bendraujanti su gyvūnais, ieškanti kontakto su dideliais ir mažais „žmogais“ . Jos kūno sudėjimas, jos eisena, jos akys…. Ji tobula! Juokinga ir tuo pačiu be galo protinga, skirta gyventi su atitinkamai tobulu žmogumi, o ne Dievo pakaitalu, kuris tapo jos gyvenimo praeitimi.
 
Laikai save tobulu? Netinki mums . Antro Dievo Sicilijai bus per daug. Mes ieškome ŽMOGAUS – paprasto, bet atsakingo, mylinčio, rūpestingo, o svarbiausia – žinančio pažadų vertę.
 
+370 671 51274 Olga