Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Šiaučius

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Smėlinė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Šiaučius (~ 8 m.)

Ne paslaptis, kad dažnai antrame plane lieka „išrankus“ keturkojai, kurie ne iš karto ir ne kiekvieną sutinka su vizginama uodegyte ir plačia šypsena… Toks yra ir mūsų Šiaučius.

Tačiau neskubėk nusigręžti, ieškoti lengvesniu kelių – juk kartais įveiktas sunkesnis kalnas tampa tokiu saldžiu apdovanojimu!!! Prisijaukinęs Šiaučiuką sulauktum dešimteriopo atpildo – tai gali patvirtinti mūsų savanoriai, kuriuos jis pasitinka su begaliniu džiaugsmu, o jau koks laimingas lekia pasivaikščioti! 😃

Šiaucius yra puikus šuo – tvarkingas, paklusnus, lengvai vedžiojamas (palieka sau teisę aploti sutiktus svetimus keturkojus ar dvikojus, nemėgsta ir neblaivių dvikojų 😀), pakalbintas visad noriai atbėga ir apdovanoja tokia be galo miela veido išraiška … 😍 Šiaučius ir šiaip nevengia prisiglausti, meilę ir palankumą rodydamas palaižydamas skruostą, o reikalui esant – visada pasiruošęs apginti!

Gyvenimas apdovanoja tuos, kurie įdeda pastangų ir nebijo iššūkių, juo labiau, kad šiuo atveju tai pareikalautu tik siek tiek asmeninio laiko susidraugavimui 🙂 .

Kaip tikras džentelmenas, pirmenybe Šiaučius teikia dailiosios lyties atstovėms 😘

+370 674 45140 Živilė

______________________________________________
 
Namų ieško gražusis šiurkščiaplaukis Šiaučius. Dar vienas mūsų senbuvių senbuvis. Tai linksmas ir labai tvarkingas, jau pamiršęs vaikiškas išdaigas namie, maždaug 5 metų šuo. Jo guolis visada pats tvarkingiausias visoje prieglaudoje! Jis labai pozityvus šuo. Vienas iš tų, kuris atrodo nuolat besišypsantis. Šiaučius mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, šėliones lauke, pasiglostyti ir ant rankų pabūti ne prieš. Noriai bendrauja ir sutaria su šunimis, kuriuos pažįsta, bet mielai pasivaikytų nepažįstamus. Kiek atsargus su vyrais. Kodėl? – Gali atsakyti tik Šiaučius. Vos patekęs pas mus atrodė, baisiausiai jų nemėgo. Dabar jau aprimo. Kartais pasitaiko proga išeiti pasivaikščioti su vyru ir nieko.
Jeigu esate pasiruošę padovanoti Šiaučiui jaukius namus, suprantate, kad kartu su namais Šiaučius pamatys naują pasaulį, kuriame jūs tapsite jo vedliu, atvykite su juo susipažinti į Tautmilės prieglaudėlę. Šiaučius Jūsų laukia! O kam įdomu, Šiaučiaus gyvenimas prasidėjo taip: https://www.facebook.com/pg/TautmilesPrieglaudele/photos/?tab=album&album_id=554785187869777

 

Živilė +370 674 45140