Foto
Foto

Saulė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

❤ Saulė ieško namų! ❤
9-neri metai šuniui – ilgas laiko tarpas, tiek laiko Saulė jau pragyveno prieglaudoje. Buvusi laukinukė, ji neprisileido žmonių, o vos pamačiusi antkaklį ar pavadį – bėgdavo, slėpdavosi, jei itin atkakliai stengdavaisi uždėti antkaklį – urgzdavo bei grasindavo kąsti.
Prieš daugiau nei metus viena savanorė nusprendė imtis aktyvių veiksmų ir suteikti šansą Saulei surasti namus bei pamatyti už prieglaudos ribų esantį pasaulį. Taip po truputį ji ėmė pratinti ją prie prisilietimų, pavadžio, antkaklio, po kiek laiko Saulė jau sugebėdavo grįžti iš voljero į prieglaudą ne įšokdama pro langą, o pro laukines duris, leidosi glostoma voljere, vizgindama uodegą pasitikdavo savanorę bei laukdavo kasdieninių treniruočių. Galiausiai pastangos atsipirko – Saulė nuėjo su pavadėliu ant kitapus gatvės esančios pievelės. Ji tapo ne tik drąsesne, bet ir meilesne – anksčiau ją galėdavai paglostyti tik jai gulint ant lovos, kur jausdavosi saugi, dabar ji leidžiasi glostoma, nebėga, kąsant paausius pakreipia galvą lyg rodydama, kurią dar vietelę reiktų pakasyti, sekioja iš paskos, pasitinka vizgindama uodegą, netgi šiek tiek pavydi, kai glostomi kiti šunys.
Saulė nėra iš meilės ištroškusių glaustūnų, tačiau manome suradus mylinčius šeimininkus viskas tik priešaky. Saulės stiprūs medžiotojos instinktai, musės ir pelės jos akiratyje ilgai neužsibūna, tačiau dėl šios priežasties su katėmis ji nesutaria.
Tikime, kad atsiras žmogus, kuris nepabijos jos amžiaus ar kuklumo. Ši patirtis tik dar kartą įrodė, jog įdėjus laiko, kantrybės ir širdies – viskas įmanoma❤
+370 678 01540, Gabrielė, Vilnius
_——_——–_——–
❤ Saulė ieško namų! ❤
8-neri metai šuniui – ilgas laiko tarpas, tiek laiko Saulė jau pragyveno prieglaudoje, matydama vien kambarėlio, kuriame gyvena, sienas bei lauko voljerą. Buvusi laukinukė, ji neprisileido žmonių, o vos pamačiusi antkaklį ar pavadį – bėgdavo, slėpdavosi, jei itin atkakliai stengdavaisi uždėti antkaklį – urgzdavo bei grąsindavo kąsti. Taip dienos bėgo, problemos gilėjo, Saulė pradėjo paniškai bijoti pasivaikščiojimų, ar bet kokių išėjimų už voljero ribų. Padovanoti kalytę su tokiomis psichologinėmis problemomis itin sunku, tad metai bėgo, kambariokai keitėsi, vienas po kito surasdami savo tikruosius namus, o Saulė laukė toliau, diena iš dienos gyvendama įkalinta savo baimėse.
Prieš daugiau negu pusę metų nusprendžiau suteikti šansą Saulei surasti namus, bei pamatyti už prieglaudos ribų esantį pasaulį. Taip po truputį ėmiau pratinti ją prie prisilietimų, pavadžio, antkaklio, po kiek laiko Saulė jau sugebėdavo grįžti iš voljero į prieglaudą ne įšokdama pro langą, o pro laukines duris, leidosi glostoma voljere, vizgindama uodegą pasitikdavo mane bei laukdavo kasdieninių treniruočių. Galiausiai pastangos atsipirko – vos prieš savaitę kartu su Saule nuėjome ant kitapus gatvės esančios pievelės. Tai gali atrodyti menkas žygis, tačiau Saulei – jis pirmasis. Nors pravažiuojančios mašinos, praeiviai, nepažįstamos vietos bei garsai vis dar atrodo baugūs, ji nekantraudama laukia pasivaikčiojimų, smalsiai tyrinėja naująjį pasaulį, kiekvieną dieną nueidama vis toliau ir toliau.
Per tuos 7 mėnesius stipriai prisirišau prie Saulės, pamačiau kokia drąsi ir stipri ji gali būti, tik tikroji jos asmenybė yra giliai pasislėpusi po baimės kauke. Ji tapo ne tik drąsesne, bet ir meilesne – anksčiau ją galėdavai paglostyti tik jai gulint ant lovos, kur jausdavosi saugi, dabar ji leidžiasi glostoma, nebėga, kasant paausius pakreipia galvą lyg rodydama, kurią dar vietelę reiktų pakasyti, sekioja iš paskos, pasitinka vizgindama uodegą, netgi šiek tiek pavydi, kai glostau kitus šunis, o ne karalienę.
Saulė nėra iš meilės ištroškusių glaustūnų, tačiau manau suradus mylinčius šeimininkus viskas tik priešaky. Saulės stiprūs medžiotojos instinktai, musės ir pelės jos akiratyje ilgai neužsibūna, tačiau dėl šios priežasties su katėmis ji nesutaria. Su mielu noru pasiimčiau ją su savimi, tačiau išvažiuoju studijuoti į užsienį, tad tokios galimybės neturiu. Galėčiau padėti susidomėjusiems žmonėms susipažinti su Saule, prisipratinti, papasakoti kaip vykdavo treniruotės, kad naujuose namuose lengviau adaptuotųsi. Tikiu, jog atsiras žmogus, kuris nepabijos jos amžiaus ar baikštumo, juk netgi dvigubai vyresnis šuo sugebėjo surasti namus! Ši patirtis tik dar kartą įrodė, jog įdėjus laiko, kantrybės ir širdies – viskas įmanoma❤
+370 678 01540, Gabrielė, Vilnius

Saulė ieško namų!

<3 Saulė ieško namų! <38-neri metai šuniui – ilgas laiko tarpas, tiek laiko Saulė jau pragyveno prieglaudoje, matydama vien kambarėlio, kuriame gyvena, sienas bei lauko voljerą. Buvusi laukinukė, ji neprisileido žmonių, o vos pamačiusi antkaklį ar pavadį – bėgdavo, slėpdavosi, jei itin atkakliai stengdavaisi uždėti antkaklį – urgzdavo bei grąsindavo kąsti. Taip dienos bėgo, problemos gilėjo, Saulė pradėjo paniškai bijoti pasivaikščiojimų, ar bet kokių išėjimų už voljero ribų. Padovanoti kalytę su tokiomis psichologinėmis problemomis itin sunku, tad metai bėgo, kambariokai keitėsi, vienas po kito surasdami savo tikruosius namus, o Saulė laukė toliau, diena iš dienos gyvendama įkalinta savo baimėse. Prieš daugiau negu pusę metų nusprendžiau suteikti šansą Saulei surasti namus, bei pamatyti už prieglaudos ribų esantį pasaulį. Taip po truputį ėmiau pratinti ją prie prisilietimų, pavadžio, antkaklio, po kiek laiko Saulė jau sugebėdavo grįžti iš voljero į prieglaudą ne įšokdama pro langą, o pro laukines duris, leidosi glostoma voljere, vizgindama uodegą pasitikdavo mane bei laukdavo kasdieninių treniruočių. Galiausiai pastangos atsipirko – vos prieš savaitę kartu su Saule nuėjome ant kitapus gatvės esančios pievelės. Tai gali atrodyti menkas žygis, tačiau Saulei – jis pirmasis. Nors pravažiuojančios mašinos, praeiviai, nepažįstamos vietos bei garsai vis dar atrodo baugūs, ji nekantraudama laukia pasivaikčiojimų, smalsiai tyrinėja naująjį pasaulį, kiekvieną dieną nueidama vis toliau ir toliau. Per tuos 7 mėnesius stipriai prisirišau prie Saulės, pamačiau kokia drąsi ir stipri ji gali būti, tik tikroji jos asmenybė yra giliai pasislėpusi po baimės kauke. Ji tapo ne tik drąsesne, bet ir meilesne – anksčiau ją galėdavai paglostyti tik jai gulint ant lovos, kur jausdavosi saugi, dabar ji leidžiasi glostoma, nebėga, kasant paausius pakreipia galvą lyg rodydama, kurią dar vietelę reiktų pakasyti, sekioja iš paskos, pasitinka vizgindama uodegą, netgi šiek tiek pavydi, kai glostau kitus šunis, o ne karalienę. Saulė nėra iš meilės ištroškusių glaustūnų, tačiau manau suradus mylinčius šeimininkus viskas tik priešaky. Saulės stiprūs medžiotojos instinktai, musės ir pelės jos akiratyje ilgai neužsibūna, tačiau dėl šios priežasties su katėmis ji nesutaria. Su mielu noru pasiimčiau ją su savimi, tačiau išvažiuoju studijuoti į užsienį, tad tokios galimybės neturiu. Galėčiau padėti susidomėjusiems žmonėms susipažinti su Saule, prisipratinti, papasakoti kaip vykdavo treniruotės, kad naujuose namuose lengviau adaptuotųsi. Tikiu, jog atsiras žmogus, kuris nepabijos jos amžiaus ar baikštumo, juk netgi dvigubai vyresnis šuo sugebėjo surasti namus! Ši patirtis tik dar kartą įrodė, jog įdėjus laiko, kantrybės ir širdies – viskas įmanoma❤+370 671 51274 Olga, Vilnius

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis

 

Dovanojama kalytė, kuri turėjo 7 vaikelius, kurie gimė Grindoje sausio 15d. Kad neužsikrėstų įvairiomis ligomis, šeimyną priglaudė viena geraširdė moteris iš Stakliškių. Vaikučiai vienas po kito vyko į naujus namus, tad Saulė taip pat laukia mylinčių rankų ir šiltų namų! Kalytė vidutinio ūgio, paskiepyta, neišranki maistui, apie 3 metų amžaisu. Glaudžiasi Stakliškėse, su galimybę atvykti ir į kitus miestus. Mums žinoma kalytės istorija prasidėjo nuo patekimo į Grindą http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.52856Daugiau nuotraukų http://www.facebook.com/media/set/?set=a.596680667013562.148500.246004585414507&type=1https://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/