Foto
Foto
Foto

Žiulis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Nežinoma
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Balta Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Žiulis

Senjoras, kurio gyvenimo istorija mums prasidėjo tik tada, kai jis apsigyveno čia – prieglaudoje, tapusia savotiškais senelių namais…Nepaprastai gero būdo: tylus, ramus, švelnus… aklas.Žiuli, tavęs irgi neieškojo… Argi neprisimena tavęs ten, kur išaugai, kur leidai dienas , kur pasitikdavai šeimininkus vizgindamas savo uodega, švelniai uždėdamas savo letenas jiems ant kojų, laižydamas rankas. Ar galima visa tai taip paprastai pamiršti?… Kai akys nemato, tai ir širdies neskauda ?… Širdį skauda mums. Greitai pamilome tave, o iš patirties žinome, kad jei neatsiras tie, kam buvai brangus tais jaunystės metais, pasiliksi čia visam laikui…. V-I-S-A-M laikui….

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

2018-09-28 Dar vienas senjoras ir dar viena gyvenimo istorija, kuri prasidėjo tik tada, kai jis apsigyveno čia – mūsų prieglaudoje, tapusia savotiškais senelių namais…

Nepaprastai gero būdo: tylus, ramus, švelnus… aklas.

Žiuli, argi tavęs irgi neieško?… Argi neprisimena tavęs ten, kur išaugai, kur leidai dienas , kur pasitikdavai šeimininkus vizgindamas savo uodega, švelniai uždėdamas savo letenas jiems ant kojų, laižydamas rankas. Ar galima visa tai taip paprastai pamiršti?… Kai akys nemato, tai ir širdies neskauda ?… Širdį skauda mums. Greitai pamilome tave, o iš patirties žinome, kad jei neatsiras tie, kam buvai brangus tais jaunystės metais, pasiliksi čia visam laikui…. V-I-S-A-M laikui….

 

2018-9-05 Ieškome šeimininkų

Šis aklas senjoras rastas Salininkuose. Labai ieškome jo šeimininko. Tuo tarpu mums reikia kuo greičiau šunį paskiepyti, kad galėtume jį apsaugoti nuo virusų pavojaus. Labai prašome prisidėti finansiškai, nes dabar privalom skaičiuoti kiekvieną centuką. Paaukoti galite:
Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Salininkų senjorui ” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Dėl šuns kreiptis 867445140 Živilė