Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Sahara

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Sahara laikinus namus rado pas mus, nes iki šiol bent pusę metų gyveno benamio šuns gyvenimą. Atėjo laikas ir jai ieškoti tikrų namų, kuriuose būtų be galo mylima ir visiškai užmirštų gatvės šuns baimes ir tykančius pavojus.

Sahara – rami, švelni ir draugiška, bet kiek šaltoka žmogui (matyt, įpratusi rūpintis savimi pati ir gyventi pati sau). Ji kantriai laukia vedžiojimo, gražiai eina šalia, yra labai paklusni. Sahara jauna – visas gyvenimas jai dar prieš akis. Gyvenimas, kuriame šiame etape trūksta tų žmonių, kurie ištirpintų jos šunišką širdį, kuriems būtų be galo atsidavusi ir taptų tikrąja drauge ir šeimos nare.

Mūsų tikslas rasti gyvūnui namus, kuriuose juo bus rūpinamasi, kur bus tenkinami jo būtini poreikiai, kuriuose jis daugiau niekada nepatirs išdavystės ir baimės. Jei esi pasiruošęs tapti Saharos vedliu, gynėju, jos baimės užkalbėtoju, jei esi pasiruošęs leisti jai suprasti, kad nuo šiol TU TAPSI ne tik jos Draugu, bet ir tuo žmogumi, kuriuo ji galės beatodairiškai pasikliauti – atvažiuok susipažinti su ja.

+370 674 45140 Živilė

 

 

________________________________________________

 

Pagaliau ji mūsų rankose! Sahara