Foto
Foto
Foto
Foto

Sparta

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-10-09

Sparta

Juodukei Spartai žvaigždės lėmė gimti gatvėje. Lėmė susirgti kačių gripu ir pasigauti akių infekciją. Lėmė sergančiai daug dienų praleisti žmogaus nepastebėtai susigūžusiai su broliukais ir sesute. Lėmė, kad laiku negydyta infekcija negrįžtamai pažeistų vieną akytę ir aptraukusi ją žydrumu paverstų mėnuliu. Lėmė patekti į prieglaudą. Lėmė augti prieglaudoje. Lėmė dar daugiau – laimingą gyvenimą jai žvaigždės pranašauja! Labai laimingą!
 
Pažvelkite į šią meilią murklytę. Jai jos mėnuliu pavirtusi akytė tokia pat graži kaip ir kita akytė. Ji kuo puikiausiai gyvena žvelgdama į pasaulį tik viena akele. Ji žaisminga, smalsi, aktyvi, mylinti ir mylima norinti būti.
 
Pastebėkite juodukę Spartą. Padovanokite jai namus ir nušvis jūsų širdis nesibaigiančiu visą apimančiu švelnumu.
 
+370 671 51274 Olga

DOVANOJAMI, Vilnius (Nublusintos, nukirmilintos, čipuotos)

Šių mažylių gyvenimo startas prasidėjo nuo daugiabučio rūsio, kur tamsu, drėgna, šalta ir, be abejo, labai baisu. Pas mus jie pateko jau sirgdami rinotracheitu, kuris vienam jų tikriausiai paliks žymę akytėse visam gyvenimui.

Dabar ketvirtukas turi galimybę džiaugtis pilnu dubenėliu maisto, šiluma ir net saulės spinduliais bei, kas nemažiau svarbu būtent jų amžiuje – žmogaus draugija ir prisilietimu. Mažyliai išgyveno rūsyje, išgyveno tam, kad turėtų pilnavertišką katinišką gyvenimą – įsikurtų namuose su savo žmonėmis, pažintų jų meilę, švelnumą, rūpestį. Jie greit išmoks karališkai ir tingiai išsitiesti ant sofos 😊, pasitikti žmogų po darbo dienos ir leistis išglostytiems paslėptą šaldytuve gardėsį 😉. Jie labai mėgsta būti glostomi, taip veržiasi į rankas iš narvelio.

Šie mažyliai negali vartyti skelbimų ieškodami sau šeimininko, bet tu gali tapti bent vieno iš jų ŽMOGUMI visam gyvenimui.

Kačiukų istorija –> https://tautmilesgloba.lt/…/reikalinga-parama-kaciukams-isg…/

+370 674 45140 Živilė

Tautmilės Prieglaudėlė nuotrauka.