Foto
Foto
Foto
Foto

Ronja

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija : Didelis (daugiau 60cm ties ketera) :
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Gražuolė Ronja, kaži kokio plėšiko duktė 🙂 Smalsi, savarankiška, žaisminga, meili kalytė. Išlydėjusi savo sesutę į naujus namus ir Ronja labai nori namo!! Ronjai apie 4 mėn. Augs vidutinio ar didesnio dydžio. Šiuo metu Ronja gyvena prieglaudos sodyboje prie Medininkų. Tautmilė +370 620 94523

————————————————————————-

DOVANOJAMOS, Vilnius

Ronja ir Plėšikė (~ 3 mėn)

Štai ir mūsų nuostabios, gražios, smalsios sesutės Ronja ir Plėšikė, paliktos mums prie tvoros, pasiruošusios iš mūsų sodybos persikraustyti į nuolatinius namučius 🙂 .

Taigi mažas testukas norintiems turėti namuose vieną iš šių nuostabių mažylių ar bet kurį kitą augintinį:

1. Ar supranti kad tai atsakomybė ne vieneriems metams? Ar turėsi laiko (kiekvieną dieną – darbo dienomis anksti ryte, vakarais, per šventes, savaitgaliais, bet kokiu oru ir pan.), ir pinigų skirti gyvūno išlaikymui?
2. Ar supranti, kad šuo ne žaislas, kad namuose gali „atsitikti“ balučių, gali netekti ne vietoje paliktų daiktų, batų, kilimo, pulto nuo TV , pagalvės ir pan.? (žiūrėk iš kitos pusės – šuo moko tvarkos 😋 ).
3. Ar turėsi kas pavaduos tave pvz. atostogų metų?
4. Ar nesi alergiškas gyvūnų kailiui?
5. Ar supranti, kad šuo (kaip ir žmogus) neliks amžinai jaunas ir žaismingas ir kad po keliolikos metų jam galbūt reikės skirti ne mažiau dėmesio nei dabar, kol jis visai mažas? Jam gali prireikti ne tik tavo supratingumo, bet ir pagalbos? Ar galėsi būti su jo iki paskutinio jo atodūsio?…

Jei viską apsvarstei , jei supranti kad šuo reikalingas ne tada, kai „galbūt noriu šuns“, o tada, kai „be šuns neįsivaizduoju savo gyvenimo“, skambink mums dėl sesučių ar bet kokio kito gyvūno, pakerėjusio tavo širdį 😘.

P.S. Seskės turėtų augti didesnio ūgio 🙂

+370 620 94523 Tautmilė

#prieglauda