Foto
Foto
Foto

Ringeris

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Šiurkščiaplaukis
Pagrindinė spalva Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

 

2019-02-28

Ringeris –

pasitaisęs, atsigavęs, išgražėjęs, iš naujo atradęs pasitikėjimą žmogumi.

Labai drovus ir nedrąsus, mėgstantis vienatvę. Gal dėl to, kad kažkada jau patyrę, jog vienam buvo ne taip skaudu nei šalia tų, kurie vadina save žmonėmis?

Dėl vieno galime būti tikri – jis tvirtai žino, kad pas mus yra SAUGUS: atsipalaidavęs miega savo mėgstamiausioje dėžutėje 🙂 , su šunimis į santykių aiškinimą nesileidžia, o ramiai stebi jų išdaigas ir žaidimus, gulėdamas už kampo. Jis dar neprieina pats prašyti skaniukų, nereikalauja paglostymų, bet klausosi mūsų balso, kai kalbamės su juo, kiek įsitempęs bet vis drąsiau priima mūsų švelnumą.

Ringeris bus nuostabiu draugu kažkam. BŪTINAI juo taps! Ir čia nereikia kantrybės ar kažkokio specialaus pasiruošimo, Ringeriui reikia tik meilės! Už visus metus, kuriuos praleido jos nepažinojęs.

+370 674 45140 Živilė

———————————-

Istorija —> Norėtųsi pasakyti, kad ši istorija ne apie žmonės, o apie šunį. Norėtųsi, kad tai būtų gražus, nuotaikingas pasakojimas, keliantis šypseną ir paliekantis teigiamas emocijas bent vienai dienai. Bet…
Gavome pranešimą, kad Pagiriuose žmonių pagalbos laukia sunkiai sužeistas šuo. Ringeis buvo rastas su TOKIOMIS galinėmis letenomis (atsiprašome už vaizdus). Pirmas įspūdis – šuo pakliuvo į bėdą, žiauriai supjaustė letenas. Po veterinaro apžiūros tokiai prielaidai neliko vietos. Verdiktas: sužeista viršutinė letenų dalis – pats gyvūnas taip susižeisti negalėtų, greičiausiai buvo velkamas ir taip stipriai tam priešinosi, kad ne tik odą, bet ir krumplius nusivarę iki pat kaulų…
Ringeris be galo mielas šuo. Kantrus, švelnus, patiklus. Taip, kaip matyt negalėjo priešintis tiems, kurie taip su jo pasielgę, nesipriešina ir gydymui. O gydymas laukia ilgas – perrišimai kelis kartus per dieną, kol galiausiai audiniai iš naujo aptemps kauliukus, prireikė ir operacijos šalinant sutraiškytus nagus. Šiuo metu jis atidžiai prižiūrimas Toto klinikoje.
Mums LABAI reikia Jūsų pagalbos! Gydant Ringerį ir kovojant už juo letenas, piniginių išlaidų našta mums tampa tiesiog nepakeliama. Vieni galime nemažai, bet kartu galime daug daugiau.
Dirbdami su gyvūnais, mes kiekvieną kartą šventai tikime stebuklu. Tai ne istorijos pabaiga, tai tik jos pradžia, ta, kuria spėjome sužinoti. Nuostabusis Ringeris tikrai sulauks žmonių, kurių vertas, kurie “užlaižys” visus jo kūno ir sielos randus.
Norintis padėti gali paaukoti į mūsų prieglaudėlės sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Išsaugosim Ringeriui letenas” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

RINGERIS siunčia linkėjimus 🙂