Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Rezzo

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2015-12-02

Rezzo sako AČIŪ ir siunčia linkėjimus visiems savo draugams!

Sakome didžiausią AČIŪ, kad esate neabejingi mūsų globotinio Rezzo istorijai ir padedat jam stotis ant kojų bei jaustis tikra žvaigžde!

Primename, kad bet Rezzo, šiuo metu Tautmilės prieglaudėje glaudžiasi dar apie 150-170 gyvūnų, o prieglaudoje petį lenkia savanoriai, kuriuos kartais galime suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, saujelei žmonių tenka atlaikyti milžinišką krūvį, todėl, pasistenkite suprasti ir nepykti, jog fiziškai tiesiog neturime laiko ne tik perskaityti visų komentarų, bet ir kiekvienam asmeniškai atsakyti į klausimą „kaip laikosi Rezzo?”. Dėl šios priežasties, naujienas apie Rezzo pranešame visiems Jums kartu!

O Rezzo jau vaikšto, tiesa, krypuoja, neskuba, bet eina! Džiugina ir tai, kad šuniukas pradeda reikšti emocijas ir rodyti savo asmenybę, ir kuo toliau, tuo labiau suprantame, koks jis nepaprastas. Na pavyzdžiui: nepaisant to, kad Rezzo jau galima vadinti ir senjoriuku, jis turi labai mielą ir vaikšką įprotį- atrišinėti savanoriams batų raištelius. Ir šypsotis Rezzo moka… Žmonėms, gyvenimui, visiems.

Ačiū labai Jums visiems, kad pamilote jį, kad atjaučiate ir padedate. Ko gero, tiek gero jausmo šis šunelis nėra gavęs per visą savo gyvenimą.


2015-11-29

PADĖKIME JAM: Iškasto iš žemių šunelio Rezzo istorija!

Dirbant eilę metų beglobių gelbėjime, laikui bėgant pradeda atrodyti, kad viską jau girdėjai, visko ir matei, tad, ko gero, nėra istorijos, kuri galėtų šokiruoti ar sukrėsti stipriau nei šimtas buvusių prieš tai. Po šio įvykio tenka braukti tokią mintį visam gyvenimui.

Prieš keletą dienų sulaukėme skambučio apie šalikelėje esantį šunį. Nejudantį šunį, nes jis… Be kojų! Taip, net išgirdus šią frazę teko perklausti kelis kartus, nes tai atrodė tiesiog nesuvokiama. Nulėkus į vietą apėmė tas jausmas, kai matai ir netiki tuo, ką matai, kažkokia vizualinė apgaulė ar baisus sapnas iš kurio nepavyksta pabusti… Ir matomas vaizdas uždavė tik dar daugiau klausimų. Ne apie jį. Apie tą, kuris pavertė jį tokiu. Pamatėme išvargusį, purviną šunį, kurio galinės kojos buvo tiesiogine to žodžio prasme statmenai užkastos į žemę! Kad ir kaip stengiamės ieškoti logiškesnio paaiškinimo, kas jam galėjo nutikti, nerandam. Kojos nebuvo „netyčia“ įklimpusios į kokį cementą ar purvą, šuo neatrodė sužeistas, kad būtų galima manyti jog klimptelėjęs į purvą negalėtų išsikapanoti savo jėgom, be to aplink nebuvo to purvo iš viso! Tik kieta, šąlanti žemė ir į ją beveik iki pusės užkastas šuo… Pavadinome jį Rezzo (verčiant iš italų k.- šešėlis).

Kasėme su drebančia širdimi, nes nežinojom, ką išvysime atkasus, kokios būklės bus šuniuko kojos, galų gale ar jos iš viso bus, todėl atrodė, kad išlaisvinimo operacija truko amžinybę. Geroji naujiena ta, kad išvydome kojytes! Blogoji- tos kojytės buvo sustirusios, šaltos, nejudrios, tarsi sumedėjusios, todėl iš kojų ir paties Rezzo būklės darome išvadą, kad užkastas jis išbuvo ilgai… Ko gero tiek, kad jau buvo praradęs viltį sulaukti pagalbos ir giliai viduje susitaikęs, kad štai čia galima ir dėti tašką. Jo žvilgsnis buvo toks pavargęs, jog atrodė, kad mintyse spėjo išnarstyti savo gyvenimą „po kauliuką“ bent kelis kartus, nes nieko kito šioje situacijoje ir nebuvo likę.

Išlaisvinę Rezzo išskubėjome į veterinarinę kliniką, kur jam buvo suteikta pirmoji pagalba, atlikta nuodugni apžiūra, suleisti vaistai. Kaulų lūžių neaptikta, tačiau galinės kojytės stipriai pašalusios ir nusilpusios. Pirmąją dieną Rezzo net nebandė stotis. Ir apskritai šis nepaaiškinamas įvykis stipriai paveikė jį, ir privertė užsidaryti savyje, jog sunku pasakyti, koks šis šuniukas yra iš tikrųjų. O kolkas Rezzo- tarsi savo paties šešėlis, vis dar nerodantis emocijų, tarytum taip sunkiai išgyvenęs viską, kas su juo įvyko, kad nusprendė atsiriboti nuo savo kūno, aplinkos ir žaisti žaidimą, kad čia ne jis, ir ne su juo visa tai vyksta…

O mes tikime, kad mūsų keliai susitiko ne atsitiktinai, tikime, kad jis vaikščios (jau pradeda stotis), tikime, kad galime priversti jo akis vėl žibėti gyvenimu. Kai sakome „mes“, kalbame ir apie Jus, skaitančius šią istoriją- tik visi kartu galime jam padėti. Šiuo metu Rezzo reabilitacija vyksta mūsų prieglaudėlėje, jam reikalingi specialūs papildai, tolimesni vizitai pas veterinarus, todėl būsime labai dėkingi, jei padėsite šį gražuolį pastatyti ant kojų. Paaukoti Rezzo galite į „Tautmilės globos“ sąsk. mokėjimo paskirtyje nurodant „Rezzo, pasveik!“: Všį „Tautmilės Globa“ įm. kodas 302710895, A/S: LT677300010130362000 (Swedbank). Turime ir PayPal sąskaitą: Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL. Iš anksto visiems dėkojame!

Aplankyti, paglostyti ir palinkėti sveikatėlės Rezzo galite atvykę į „Tautmilės prieglaudėlę“, prieš tai paskambinę 8 650 71786 arba 8 655 38244.