Foto
Foto

Zipis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Zipis tokį vardą gavo ne veltui, jis nuolat zuja aplink kojas, vos sulėtinus pasivaikščiojimo greitį sukasi ratu lyg nekantraudamas, lyg ragindamas eiti greičiau. Zipis jaunas, tad pilnas neišsemiamos energijos, paprašytas ir ant dviejų kojų pastriksės, ir gaudynes žais, bet paprašius – nurims, gražiai palauks ir niekur netemps, viso to tereikia paprašyti.
Dalykas, kurio neįmanoma nepastebėti vos susipažinus su Zipiu – jo žvilgsnis. Šiame žvilgsnyje – ištikimybės ir atsidavimo mišinys, kiek pagardintas šelmiška kibirkštėle, ir visa tai telpa tose mažose akutėse. Jomis Zipis vis ieško to vienintelio, bet kiekvienas susitikimas su žmogumi baigiasi ten pat – prieglaudoje. Zipis dėl to per daug neliūdi, juk čia ir maitinimas neblogas, ir kambariokų apstu, bet visgi noris jam turėti tą tik jam skirtą šiltų namų kampą, kuriame nesigirdėtų kambariokų priekaištai ir nereikėtų pasivaikščiojimo laukti eilėje kitų, tokių pat laukiančių savos eilės.
Zipis sutinka palaukti, tačiau ar laukti sutinki ir Tu?
+370 671 51274 Olga

 

——————————

Šuniukas 3 paras laukė savo šeimininko Kairiūkščio g. 11, Bajorai. Gal pasigedote savo augintinio? Šuo draugiškas. Šiuo metu prieglaudoje.