Foto

Karalaitė

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Raina

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

 

<3 Ieškome namų Pelėdžiukei, Apuokui ir Karalaitė <3
 
Apie juos nuo pat mūsų pažinties dienos.
 
Kačiukų mama – nuostabaus charakterio ir užburiančių akių naminė – katė buvo išmesta į lauką. Gerų žmonių dėka ji pateko į prieglaudą ir tos pačios dienos naktį apsikačiavo. Dar kitą dieną jį priėmė į savo šeimą naujagimį, kurį buvo pametus laukinė katė.
 
Matydami šią katytę net negalvojome ieškoti jai laikinų namų, atrodė, kad Pelėda visada buvo prieglaudoje, jautėsi, kaip senbuvė, kiekvieną žmogų lydėjo savo užburiančių žvilgsniu.
 
Bet tie žmonės, kurie išmetė Pelėdą, apie skiepus, matyt, nieko negirdėjo. Pelėda pagavo virusą ir tyliai mirė nesitraukdama nuo kačiukų, visiškai mums nerodydama, kad jai skauda, kad reikia pagalbos.
 
2 jos vaikeliai iškeliavo paskui mamytę dėl to paties viruso, vėliau dar vienos mažylės nepavyko išgelbėti dėl per didelio kirminų kiekio. Visi jie didžiaakiai meilumo įsikūnijimai murkė iki paskutinės minutės.
 
Iš 6 mažų širdelių liko tik tris. Jie jau sustiprėjo, atsikratė parazitų, buvo suženklinti ir paskiepyti ir dairosi pačių geriausių namų ir mylinčių šeimininkų. Jie turi būti priimti kaip šeimos nariai ir mylimi kaip tikri vaikai.
 
Apuokas drąsus ir savarankiškas, mielas ir visada pozityvus.
Pelėdžiukė atsargi ir be galo mylinti žmogų.
Karalaitė ir yra karalaitė, nepriklausoma plėšrūnė, laukinės katės vaikas, gavęs daug meilės iš laikinos mamos ir prieglaudos žmonių.
867151274