Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Mirta

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018 09 24

 

Mirta (~ 3 m.)

Mūsų drebulėlė – smulki, tyli ir vis dar virpanti nuo kiekvieno vėjo papūtimo. Virpanti iš nemokėjimo pasitikėti, atsipalaiduoti. Taip iki šiol neišmokusi parodyti, kad džiaugiasi mūsų atėjimu, vizginti uodegytės, palaižyti rankų, siekti būti fiziškai kaip galima arčiau žmogaus.

Ką turėjo patirti, pamatyti, pajausti, kad per metus vis dar neieško mūsų draugijos? Kaip padėti nugalėti jai tas baimes ir šmėklas, kai ji vis dar turi gyventi triukšmingoje aplinkoje tarp daugybės nuolat besikeičiančių šunų?.. Kaip PADĖTI jai ž rasti TAVE – Žmogų, kuris leistų jai pajusti, kad ji yra be galo mylima, nepakeičiama, SAUGI ?…

Tarp daugybės pas mus gyvenančių senjorų, tarp daugybės skirtingo bei lengvesnio ar sudėtingesnio būdo šunų PAMATYKIME Mirtą! Kiek susikausčiusią, nedrąsią, bet be galo švelnią… Pajuskite ir tai, ko negali regėti akys – jos ramų būdą, jos virpančią širdelę, jos bandymus pasitikėti, jos norą būti tokiai, kaip visi kiti naminiai šunys, turėti tai, ką duodame savo augintiniams mes – laikantys keturkojus savo šeimos nariais.

Pamatykite Mirtą! Tegu šiandien Jums tai tik nuotrauka, kuria galima pasidalinti, nes tik taip visi kartu galime padidinti Mirtos šansą rasti TĄ, kuris tapęs jos atstovu, taps ir jos DRĄSA, kuris IŠMOKYS ją, kad ją supančiame pasaulyje daugiau nėra ko bijoti, nes dabar yra JIS.

 

 

 

 

2018-02-19

Mirta

Ak, ir kieno gi tokios gražios akytės, lyg rudos blizgančios sagutės, spindinčios nuo dienos šviesos  vilties pagaliau rasti savo namučius? O gi Mirtos :).

Mirta kartu su savo dukryte Bitute buvo rastos Nemenčinėje. Abi mažos, išsigandusios ir baikščios, bet labai švelnios ir mielos. Nedidukė Mirta kiek drąsesnė: susidomėjusi žiūri į žmogų, noriai, nors dar atsargiai, bendrauja su juo, pasiruošusi visko mokytis kartu, būti visada šalia, pasitikėti savo būsimu šeimininku ir tada visiškai atsiskleisti, tapti geriausia drauge ir  neįkyria maža uodegyte :D.

Mirtai kaip ir daugeliui kitų likimo nuskriaustų keturkojų reikia namų: šiltų, jaukių, nuolatinių. Graži, rami ir drovi, maža, bet ne žaislinė – kaip ir kiti šuniukai turi savo šuniškai ištikimą sielą, jausmus, širdį, kurios nevalia sudaužyti, o kaip tik reikia stiprinti rūpesčiu, meile ir priesaika „kartu ir amžinai“ :).

—————————————————————————————————————————

2018-02-14

Persikraustė į prieglaudos padalinį Vilniuje, Rasų g. 39. Laukiame jūsų susipažinti su ja! +370 674 45140 Živilė

—————————————————————————————————————————————

2017-12-12

Mirta
 
Nedidukė kalytė. Šiek tiek dar prisibijo žmogaus prisilietimų, atrodo, jie jai įtartini, bet ji ne ką mažiau nei kiti nori pagaliau iškeliauti į savo tikrus namus ir mėgautis savo žmonių draugija. Kaip ir visada tokiais atvejais, kai šuo baikštesnis, tereikia šiek tiek daugiau mylinčio dėmesio ir kantrybės, kad šuo imtų pasitikėti nauju žmogumi ir jam atsiskleistų, o jau kai jau užgimsta pasitikėjimas, neabejotinai dovanoja visa savo širdį ir ištikimybę.
 
Jei norite susipažinti, skambinkite Tautmilei +370 620 94523.

 

 

——————————————————————————-

Mirta

Nemenčinėje rasta šiek tiek baikšti jauna kalytė su vaikeliu Bitute. Bitutė irgi patelė ir irgi šiek tiek baikšti. Labai mielos abi ir kokios gražios. Nedidukės. Jei norite susipažinti, skambinkite Tautmilei +370 620 94523.