Foto
Foto
Foto

Meškiukas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Gavome neįprastą, bet labai teisingą laiškelį kviečiantį susimąstyti ir giliau pažvelgti į save. Ačiū Dovilei už žodžius, kuriuos kartais taip garsiai norime išrėkti.

Seku nemažai benamių gyvūnų prieglaudų puslapių facebook‘e ir pastebiu tokį dalyką: jeigu pas juos užklysta jaunas fantastiško grožio gyvūnėlis, žinia apie jį greitai pasklinda internetinėje erdvėje ir nusidriekia eilė žmonių,norinčių jį priglausti. O jei gyvūnas dar ir veislinis ar bent jau panašus į tokį(juk ne visi yra šunų ekspertai, galbūt kelis kaimynus pavyktų apgauti, jog gyvūnas kilmingas), nauji šeimininkai atsiranda dar greičiau.
Smagu, bet ne visiems. Pabandykite įsivaizduoti tokią situaciją: nuotrauka, kurioje sėdite jūs – akiniuotas, apkūnus, su didesne nei jūsų ,,veislei“ įprasta nosimi ar retesniais nei kitų plaukais. (Iš tiesų visai nesvarbu, koks jūsų ,,trūkumas“, esmė, jog esate ne tobulas). Į jūsų nuotrauką internete žiūri daugybė žmonių, galinčių jums suteikti namus, apipilti meile ir rūpesčiu, trumpiau tariant – tapti jūsų šeima, bet jūsų šansai ją turėti lygūs nuliui, vien todėl, jog esate ne toks gražus kaip kiti. Niekas jūsų nenori. Niekas net nesivargina paspausti ,,like“ ar ,,share“. Būtent taip milžiniškose interneto platybėse paskęsta silpnų, ligotų ar šiaip akiai nepatrauklių gyvūnų nuotraukos.
Noriu pasiūlyti kiekvienam susimąstyti, jeigu meilė būtų dalinama vien už grožį, kiek jos būtumėte nusipelnęs jūs? Ar dabar turėtumėte mylinčią šeimą ir jaukius namus? O jei kažkas ir pamiltų jūsų didelę nosį, ar po pirmos iškrėstos šunybės nebūtumėte išmestas į gatvę? Atiduotas? Parduotas?( Kažin, ar kas nors pirktų –juk tokia bjauri nosis).
Supraskite, jog gyvas sutvėrimas jūsų gyvenimą puošia tiesiog savo draugija, teigiama energija, dėmesiu ir charakteriu, nepriklausomai nuo ūgio, amžiaus ar kailio spalvos. O visiems, manantiems kitaip, siūlau puoštis kokiais nors prabangiais ,,žaisliukais“, kuriais perpildyti prekybos centrai. Nors nuo to ir netapsite gražesniais, bet daiktams bent jau neskaudės, jei nuspręsite jais atsikratyti, vien todėl, kad jie jums tapo nebereikalingi, nebegražūs ar tiesiog išėjo iš mados.
Dovilė Girdvainytė

Tuo pačiu kviečiame susipažinti su mūsų Meškučiu. Jis ne pirmos jaunystės šunelis, matantis viena akele, bet energingas ir žaismingas. Meškutis tikrai užkariavęs visų savanorių širdis. Kiekvienąkart atėjus pasitinka apsikabinimu ir bučiniu. Nuo jo sklinda tik laimė ir šiluma, kuria norime dalintis.

Tik neapsigaukite – Jis nėra aklas, mato mūsų visų šypsenas, kai ateinam pas jį, mato rankas, kurios jį glosto…