Foto
Foto

Merė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Merė

Ypatingi mūsų gyventojai. Be galo švelnūs, labai trokštantys mūsų dėmesio, labai mūsų mylimi ir niekieno daugiau nepastabėti, nes yra …. KITOKIE. Merė – mūsų senbuvė, prieglaudėlėje glaudžiasi daugiau nei penkerius metus, patekusi į mūsų globą iš Ignalinos namų, kuriuose gyveno baisomis sąlygomis kartu su keliais dešimtimis kitų šunų (https://www.facebook.com/pg/TautmilesPrieglaudele/photos/?tab=album&album_id=554785187869777 )Nuo pat pradžios turėjo bėdų su sveikata – pūliavo akytės, vėliau jos nosytė pasidarė rožinė ir ėmė irti. Atlaikė kelias nosies operacijas: išpjauti pakitę nosies audiniai ir iš likusių audinių kiek įmanoma atstatyta nosytę – dabar ji atrodo lyg nuolat šypsotųsi :). Jos išvaizda neįprasta, bet širdis taip pat nori meilės, o kūnelis glamonių. Merė baikšti – į lauką išeina tik su savais žmonėmis ir tada, kai lauke jau nebėra didelio žmonių susibūrimo. Patalpoje atsipalaiduoja, kai yra galimybė – dūksta su kitais šunimis ir, be abejo, irgi tikisi žmogaus dėmesio.O būna tokiu dienų kaip ši 😉 : kai Merė pamiršta visas baimes ir diskomfortą dėl lietučio ar pučiančio vėjo, kai jos akys spindi noru gyventi , žaisti ir linksmintis, leisti laiką tarp tų, kuriais pasitiki, tarp kurių gali atsipalaiduoti. Visa širdimi džiaugiamės matant ją tokią! KITOKIE, bet ne mažiau mūsų mylimi, ne mažiau verti tikrų namų, gerų sąlygų, kokybiško gyvenimo.Kviečiame norinčius prisidėti prie mūsų gražuolių išlaikymo , 🙂 :Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “KITOKIE” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGLKitokių tarpe yra ir tokie kaip Styvas bei Uršulis.

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis

Ypatingi mūsų gyventojai. Be galo švelnūs, labai trokštantys mūsų dėmesio, labai mūsų mylimi ir niekieno daugiau nepastabėti, nes yra …. KITOKIE.

Merė – mūsų senbuvė, prieglaudėlėje glaudžiasi daugiau nei penkerius metus, patekusi į mūsų globą iš Ignalinos namų, kuriuose gyveno baisomis sąlygomis kartu su keliais dešimtimis kitų šunų
(https://www.facebook.com/pg/TautmilesPrieglaudele/photos/?tab=album&album_id=554785187869777 )

Nuo pat pradžios turėjo bėdų su sveikata – pūliavo akytės, vėliau jos nosytė pasidarė rožinė ir ėmė irti. Atlaikė kelias nosies operacijas: išpjauti pakitę nosies audiniai ir iš likusių audinių kiek įmanoma atstatyta nosytę – dabar ji atrodo lyg nuolat šypsotųsi :). Jos išvaizda neįprasta, bet širdis taip pat nori meilės, o kūnelis glamonių.

Merė baikšti – į lauką išeina tik su savais žmonėmis ir tada, kai lauke jau nebėra didelio žmonių susibūrimo. Patalpoje atsipalaiduoja, kai yra galimybė – dūksta su kitais šunimis ir, be abejo, irgi tikisi žmogaus dėmesio.

O būna tokiu dienų kaip ši 😉 : kai Merė pamiršta visas baimes ir diskomfortą dėl lietučio ar pučiančio vėjo, kai jos akys spindi noru gyventi , žaisti ir linksmintis, leisti laiką tarp tų, kuriais pasitiki, tarp kurių gali atsipalaiduoti. Visa širdimi džiaugiamės matant ją tokią!

KITOKIE, bet ne mažiau mūsų mylimi, ne mažiau verti tikrų namų, gerų sąlygų, kokybiško gyvenimo.

Kviečiame norinčius prisidėti prie mūsų gražuolių išlaikymo , 🙂 :
Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “KITOKIE” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Kitokių tarpe yra ir tokie kaip Styvas bei Uršulis.

 

 

____________________________________________

 

 

 

Kalytė iš Ignalinos http://www.facebook.com/media/set/?set=a.575384219143207.146022.246004585414507&type=3
Buvo laikoma lauke, laukinukė, atvežta sušalusi, pūliuojančiom akutėmis ir sloguojanti…Prieglaudoje atsigavo, išdrąsėjo, tačiau buvęs gyvenimas ir tas kraujo maišinis nesustabdomas veisimas paliko savo pėdsaką Merės gyvenime, net ne pėdsaką o gilų randą, jos nosytė pradėjo keisti spalvą ir šiek tiek paburko viena šnervė, pradžioje galvojome, kad gal su kažkuo susimušė, vėliau gydytojas manė ,kad tai autoimuninis susirgimas, bet pasitarus su kitais gydytojais kilo įtarimas, kad tai gali būti vėžys. Merė ištvėrė jau keliatą opercijų, gal atsirastų užjaučiančių ją ir galinčių suteikti jai amžinus namus.https://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/