Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Marytė

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-03-22

MARYTĖ. JI TAVĘS LAUKIA

Viena diena iš Marytės gyvenimo. Diena, kurioje yra saulė, dangus, miškas, žolė, daug erdvės, judėjimo ir yra žmogus… Viena diena, kuri tampa eiliniu STARTU į visiškai kitą nei prieglaudos gyvenimą – į gyvenimą šalia savo žmogaus.

Kokia mūsų Marytė? Nuostabi – be galo švelni ir draugiška. Supratinga ir paklusni. Mylinti. Jautri. Vis ieško progos prisiglausti, kiša savo snukutį po ranka švelniai reikalaudama dėmesio ir kontakto. Nereikli, neįkyri, jau pasitikinti savimi ir svarbiausia – žmogumi. Jai įdomu žingsniuoti šalia, ji įdėmiai žiūri į akys, „ryja“ kiekvieną žodį, judesį, visaip bando įtikti, kad tik ilgiau pabūti šalia žmogaus.

Žaidžia ir dūksta kartu, atsigula ir prašo paglostyti pilvuką – nori švelnumo bei visapusiškai patikti. Ir laukia…. vis laukia to vienintelio, kuris ateis jos pasiimti visam laikui, kuris mylės ją be jokių „bet“ ir „jei“, kuriam nesvarbu, kaip ji gyveno iki to lemtingo susitikimo, bet kuris bus pasiruošęs kartu nueiti su ja nuo šios dienos iki pat FINIŠO.

P.S. Kartą Marytė jau „pasimatavo“ namus – nepritapo, nes nemiegojo naktimis. Dažnai klausiu savęs, kodėl pas vienus šeimininkus šuo ištisai loja ir trukdo kaimynams, nemiega naktimis, graužia daiktus ar kartais net puola šeimininkus , bet patekus į kitus namus imamas vaizduoti visiškai kitaip – TOBULAS arba beveik tobulas 🙂 Nereikia laukti stebuklo, o bent šiek tiek prisidėti prie tų stebuklų patiems, juk šunį irgi reikia perprasti, su jo irgi reikia susigyventi ir tikrai pasiėmus mažą pipiriuką niekada nebusite garantuoti, kad išaugs tobulas šuo. Reikia paklausti savęs: ar AŠ super šeimininkas? Ar aš DARAU ar tik svajoju?.. Nuo pirmadienio, nuo kitos savaitės, nuo 20XX metu….

Šventai tikime, kad Marytės gyvenimo Draugas jos kantriai ieško 🙂 O ji čia, Rasų gatvėje laukia… 🙂 Gal šiandien ta lemtinga diena, kai kažkas pamatys, kažkas pasidalins, kažkas apsvarstys ir vieną dieną atvyks. Ir nuo tos dienos prasidės Marytės „ilgai ir laimingai“ 🙂.

————————————————————–

Už puikią Matytės dieną, nuotraukas ir video nuoširdžiai dėkojame Laurai Šostakaitei 🙂

Lauros žodžiai apie Marytę: ” Iš tiesų, tikrai labai protingas ir šiltas šuo, labai klusni (net savo šunišką smalsumą įveikė ir man paprašius nebėgti paskui laukinius šernus ir stirnas, paklausė ir sustojo), matėsi, kad labai bijojo būti palikta, tai eidama vis atsisukdavo pažiūrėti, ar aš nedingau. Labai keista, kad tokia meili kalytė vis dar neturi namų 😞 Man sakė, kad ji mėgsta paloti, bet tik kartą buvo sulojusi, kai pamatė traukinį, bet jau kai laukėme traukinio atgal, matyt jau buvo susipažinusi ir sutiko ramiai:) . Puikiai draugavo su kitu šuneliu, iš pradžių nedrąsiai, o po to taip susidraugavo, kad vienas kitam iš paskos vaikščiojo. Net nežinau, kokių čia dar gerų dalykų papasakojus, svajonių šuo 🙂

————————————————————————————————————

Taip atsitiko, kad padovanota ji grįžo… Nepritapo, neprilipo, nepasiliko… Bet tai tikrai ne tas šuo, kuriam lemta nuleidus nosį ir braukiant letena ašaras pralesti likusį gyvenimą prieglaudoje vien dėl to, kad vieną kartą nepasisiekė – NE! Todėl labai optimistiškai nusiteikę skelbiame naują šeimininkų atranką!

P.S. Jums tikrai nereikia šuns, jeigu galite be jo gyventi. Šuo reikalingas tiems, kurie be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo 🙂.

_______________________________________________________________

Marytė

Pirmos dienos prieglaudoje Marytei buvo sunkios: lojo, saugojo savo žaislus, nenoriai eidavo pasivaikščioti nenoriai paliekant savo narvą. Bet kam tos pirmos dienos būna lengvos? Tarp svetimų sienų, daugybės šunų, nepažįstamų žmonių, iš kurių net nežinai, ko tikėtis?… Marytė labai pasikeitė kai pakeitė „gyvenamąją vietą“ ir iš narvo buvo perkelta laisvai bėgioti į kambariuką su kitais šunimis – atitirpo akimirksniu.

Marytė draugiška, miela, švelni. Vis ieško progos prisiglausti, kiša savo snukutį po ranką švelniai reikalaudama dėmesio ir kontakto. Nereikli, neįkyri, jau pasitikinti savimi ir svarbiausia – žmogumi. Jai įdomu žingsniuoti šalia, ji įdėmiai žiūri į akys, „ryja“ kiekvieną žodį, judesį, visaip bando įtikti kad tik ilgiau pabūti šalia žmogaus, kad tik neprarasti vilties, kada nors iškeliauti kartu su ją pasirinkusiu žmogumi.

Kiekvienas gyvūnas turi savo istoriją, bet ne kiekviena istorija žinotina mums. Nežinome, kaip Marytė gyveno iki patekimo pas mus, bet norime išburti jai jaukius namus ir mylinčius šeimininkus, kurie jos akyse ras prieraišią, mylinčią ir ištikimą Draugę.

+370 674 45140 Živilė