Foto

Marmeladas

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 7-12 mėnesių
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

😻 !DOVANOJAMAS MARMALEDAS! 😻

Marmaledas. Katinas, keistesnis už savo vardą. Taip galėtų pagalvoti žmonės, matydami jį pirmą kartą. Jis nevaikšto grakščiai, nešokinėja aukštai, dažnai net ir stovint pusiausvyrą sunku išlaikyti. Visa katiniška kasdienybė jam atsieina dvigubai pastangų. Taip yra, nes jam nepasisekė. Nepasisekė gimti saugiuose namuose, vietoj to, jis kovojo už gyvybę su savo sesėmis ir mama statybvietėje. Galbūt jis toks dėl sunkių gyvenimo sąlygų praeityje, tačiau Marmeladui visiškai neatrodo, kad jis kitoks, mums taip pat. Kiekvieną dieną jis atsibunda ir stengiasi. Stengiasi pasivyti mūsų kojas, stengiasi užlipti ant taip aukštai atrodančios lovos. Jo pastangos neišsenka, kaip ir meilė žmogui. Mylėti ir tai parodyti jis moka net be pastangų. Jam nesvarbu, kiek kartų reiks įveikti visas kliūtis, kad tik jis pasiektų savo žmogų ir galėtų prie jo prisiglausti ir išmurkti visą savo švelnumą.
Kaip ir kiekvienam jaunam kačiukui, žaidimams jėgų nepritrūksta, net ir šuo jam geriausias žaidimų draugas. Deja, kartais atsitinka nelaimių, nesuspėjus pataikyti į kraiko dėžutę. Bet kaip sakėm, jis visada stengiasi.
Norėtume, kad ir dėl jo pasistengtų tas vienintelis, jį pamilęs žmogus.
Marmaledas vaikas, vos 3-4 mėnesių, sveikas, tačiau su sutrikusia koordinacija. Negalime garantuoti, kad tai susitvarkys, tačiau begalinę ištikimybę pažadame.

862682795 Gytė
862539630 Žiedė