Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Manas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Rimėnų penketuko istorija:

Nesenai gavome pranešimą apie Alytaus rajone esančiuose Rimėnuose tvarte laikomus šunelis. Pranešę žmonės pasakojo, kad mirus žmonai šunelių šeimininkas nebesugeba tinkamai jų prižiūrėti ir jiems būtinai reikia pagalbos, nes neaišku kaip dažnai jie gauna pavalgyti ir atsigerti, o kad šuneliai būtų išleisti bent pakvėpuoti grynu oru nebuvo nei kalbos. Deja, bet šeimininko telefono numerio nežinojo, o bute kuriame šeimininkas kažkada gyveno atjungta elektra dėl to jis glaudžiasi kažkur kitur. Kad ir kiek mažai informacijos turėjome, nusprendėme vistiek nuvažiuoti ir pamatyti situaciją savo akimis.
Nuvažiavę vietinių pagalba radome tvartelį, kuris buvo užrakintas, beldžiausi, bet išgirdau tik šunų amsejimą, jų pamatyti negalėjau. Apėjome pastatą manydami gal rasime kokį langą ar kitas , bet viskas buvo aklinai užkalta. Atsisėdau į mašiną ir nebežinojau ką daryti – ar Robinhudiškai laužtis pro duris, kurios man tuo metu atrodė įveikiamos ar kviesti policiją ar važinėti po apylinkes ir ieškoti paslaptingojo šeimininko. Bet kaip iš giedro dangaus į telefoną atėjo žinutė, kurioje buvo parašyti net 2 šeimininko telefono numeriai. Šiaip ne taip vienu iš jų prisiskambinau šeimininkui pasakiau, kad esu Rimėnuose ir noriu pasiimti visus jo turimus šunis. O jų buvo penki… Penki nuostabaus grožio padarėliai, kurie tikrai nenusipelnė gyventi tvarte. Šeimininkas – įprastas Lietuvos kaimo gyventojas, kuris kasdien turi sukti galvą už ką pavalgyti, nes net už elektą ar buto šildymą neturi už ką susimokėti. Džiaugiausi, kad šeimininkas nesipriešino ir noriai atidavė šunis, paklausė ar nenužudysiu ir papasakojo ką labiausiai jie mėgsta valgyti. Nors važiuodama mintyse labai pykau – kaip galima laikyti šunis tvarte, kaip galima jais šitais nesirūpinti, kodėl ir vėl ir vėl šunys bereikalingai priveisiami, bet po to grįžau sugrįžti į paprastą realybę, kartais žmonės tiesiog nežino kur kreiptis pagalbos, kai atsiduri tokioje situacijoje.
Taigi iš tos laimės, kad gavau šuniukus greitai susisodinau juos į mašiną ir išlėkėm į Vilnių Tarandės kliniką apsižiūrėti ir susičipuoti šunelius. Važiuojant išrinkome jiems vardus – Pupa, Kruopa, Rugė, Manas ir Kruzas Kukurūzas. Visi šuneliai sveiki, nenusilpę, tik Pupa truputi šlubuoja galine koja.