Foto
Foto

Maja

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Maja – tai pats mieliausias ir nuoširdžiausias šuo. Už jos žvilgsnio atrodo slepiasi visas pasaulis ir į tave žiūri lyg sakydama, kad myli “iki mėnulio ir atgal”.
Maja yra bendraujanti šunytė – jos ypatybė duoti leteną, kai ji labai laiminga arba kai nori, kad ją dar glostytų ir kasytų. Mėgsta prisiglausti ir padėti savo galvą ant kelių. Beabejo, su pirmą kartą matomais žmonėmis, gali būti kiek drovi.
Maja beprotiškai mėgsta ilgus ir ramius pasivaikščiojimus, tiek gamtoje, tiek miesto aplinkoje. Niekada nenubėga toli, visada seka kur eini.
Gerai sutaria su vaikais, leidžiasi glostoma ir niurkoma. Ir labai gerai sutinka su kitais šunimis, tiek patelėmis, tiek patinėliais.
Ji tikrų tikriausias naminis šuo, nes geriausiai žino, kur namuose minkščiausia vieta prigulti ir niekada neišgirsi jos lojant.
Maja pateko po prieglaudos sparneliu, nes jos šeimininkai tiesiog ją paliko šalti lauke, o patys išsikraustė. Susirūpinę kaimynai kreipėsi pagalbos, labai dėkojame Giedrei už suteiktą laikiną globą, bet Majai reikia tikrų namučių.

867445140 Živilė