Foto

Lili

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Šių dviejų sesučių istorija prasidėjo, kaip ir daugelio – jų mama buvo benamė katė, kuri gyveno soduose, tačiau ji kažkur dingo ir taip sulaukėme pagalbos šauksmo dėl mažylių gyvybės, nes vienos išgyventi jos dar buvo per mažos.
Sesutės Mili ir Lili dar tik mėnesiuko, bet jau pačios kerta konservukus ir jau kramsnoja Baby cat sausą maistuką. Atkeliavo aišku blusėtos ir su ausų erkutėmis, dėl to turėjome pirkti stronghold lašiukus, kad galėtume greičiau išnaikinti parazitus. Dabar mažuliukės jaučiasi gerai, noriai valgo, tik labai joms trūksta dėmesio, dėl to labai svajojam joms kuo greičiau surasti namučius.
O kol jų laukiam labai prašome pagalbos maisteliu ir pagalba apmokėti jų išlaikymo ir gydymo išlaidas. Jos valgo konservus mažiems kačiukams ir Royal Canin Baby cat maistelį. Paremti ir paaukoti galite pervesdami pinigėlių į mūsų saskaitą Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Mili ir Lili ” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Jeigu galite suteikti joms namus, skambinkite 867445140