Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Lada

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

LADA (2018 04 05)

Ši žavi gražuolė į prieglaudą buvo atvežta ir palikta kaip rastinukė.

Lada – ypatingas šuo. Pirmos dienos prieglaudoje jai buvo labai sunkios: atsidūrusi tarp kelių dešimties kitų šunų nesuprato kas vyksta, kodėl ji čia, todėl pagal savo šunišką supratimą iš išgąsčio bandė gintis puldama, urgzdama, bandydama kasti.

Kitas etapas – su vyrais reikalų turėti praktiškai atsisakė („savo“ vyrų į tą skaičių be abejo netraukiam 🙂 ) , pripažino tik dailiosios lyties atstoves, bet taip pat atsirinkdama, kas jai tinka 🙂. Ji nuskanuoja žmogų ir akimirksniu paskelbia savo verdiktą jo atžvilgiu.

Kaip nebandytų slėpti savo baimės ar priešingai rodyti savo agresiją bei nepasitikėjimą, ji trokšta žmogaus dėmesio. Savo voljeriuke pamačiusi savanorius šokinėja lyg kengūra ir atrodo, kad tuoj tuoj peršoks 1,5 metro tvorelę, kad tik greičiau atsidurtų dėmesio centre.

Lada jau atsipalaidavusi vaikšto su savo išrinktais žmonėmis, labai mėgsta padūkti lauke, bėgioti nešama savo ilgų kojų, kur akys mato, moka komandą „sėdėti“, gražiai paima skaniukus iš rankų ir tikrai yra pasiruošusi mokytis daug daugiau dalykų.

Lada yra stiprus, raumeningas ir energingas šuo, turintis savo baimių, todėl ir jai reikia neeilinio žmogaus, norinčio ją suprasti, jai padėti, parūpinti jai aktyvų laisvalaikį.

Labai laukiame didelės širdies žmogaus, nebijančio iššūkių 😉, norinčio ir galinčio įrodyti, kad laikas gydo žaizdas, nors kartais palieka ir šiokius tokius randus. Jei manai kas esi toks žmogus – atvažiuok susipažinti su Lada: tikrai padėsime įveikti pirmą supažindinimo etapą 🙂. Viskas, kas galbūt buvo blogo Lados praeityje, be abejo, tapo naujo gyvenimo pradžia, bet diena iš dienos dirbant su Lados baimėmis, supažindinant ją su kitu, pilnu meilės, rūpesčio pasauliu, atrasite sau kitą Ladą: ištikimą, švelnią, prieraišią ir be galo atsidavusią draugę.

+370 671 51274 Olga, Vilnius

Video –> https://youtu.be/Hkvq6YkVrLc?t=2m19s

 

___________________________________________________

 

Ladą į prieglaudą atvežęs vyras verkė atiduodamas ją, sakė radęs ją ir negalintis į namus įsivesti, nes jo šuo piktai puola. Ir kur neverksi, kai Lada tokia nuostabi ir švelni kalytė, užšokusi priekinėm kojom remdamasi į jo liemenį  glaudėsi, baugiai žiūrėjo į prieglaudą ir klausėsi tų daugybės dar vis prieglaudoje namų laukiančių šunų lojimo ir norėjo, kad tik jos čia nepaliktų, kad tik vežtųsi su savimi, nesvarbu kur, kad tik su savimi.

Lada liko prieglaudoje laukti savo žmogaus. Atvažiuokite susipažinti su ja į Rasų g. 39 prieš tai pasiskambinę Živilei +370 674 45140  ir padovanokite šiai šauniai kalytei savo meilę ir namų šilumą.