Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Telis

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-10-15

Telis
DOVANOJAMAS
Pernai pavasarį į prieglaudą iš LRT teritorijos atkeliavo Telis. Baikštus juodas katinėlis, jau tiek daug dienų praleido prieglaudoje, visada atsirasdavo kažkas labiau išskirtinis, kažkas drąsesnis ar draugiškesnis ir Telis likdavo nepastebėtas. Dabar Telis gyvena kačių kambarėlyje, puikiai su kambariokais sutaria ir vis naudojasi šansu sužibėti prieš svečius – tai jis pasitinka visus svečius užsukusius į kambarį, drąsiai prašosi paglostomas. Ar Jūs jau sutikote jį? Ar tikrai juodos katės lietuvių taip nemylimos?
Kastruotas, čipuotas, skiepytas blizgančiu juodu kailiu apie 2 metų katinas vis dar kantriai laukia savo progos rasti namus.

Jį galite aplankyti mūsų prieglaudėlėje arba pasiteirauti apie jį +370 671 51274 Olgos.

2018-08-28

Telis

Telis, iš pradžių buvęs nedrąsus katinėlis, žmogų jau taip pamilo, kad kai kurie iš mūsų jį net Amūru praminėme. Ateini pas jį į kambarėlį ir prasideda vilionės, kad tik greičiau prie jo pritūptum ir išglostytum visut visą. Amūru pašaukiam jį dar ir dėl tos spindinčios baltos beveik širdutės formos dėmelės jam ant krūtinės. Kadangi jo kailis sveikos blizgios juodos spalvos, ta balta dėmelė tikrai atrodo lyg švytėtų jam ant krūtinės, o dar balti šereliai, kurie kaip strėlės į visas puses nuo širdelės nutįsę… 🙂 Labai gražus ir švelnus katinas! Be galo mėgaujasi glostymais ir visas tirpte ištirpsta, kai pradedi jį šukuoti. Kas+370 671 51274 Olga

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. rugpjūčio 28 d., antradienis

 

2017-08-24

Telis, iš pradžių buvęs nedrąsus katinėlis, žmogų jau taip pamilo, kad kai kurie iš mūsų jį net Amūru praminėme. Ateini pas jį į kambarėlį ir prasideda vilionės, kad tik greičiau prie jo pritūptum ir išglostytum visut visą. Amūru pašaukiam jį dar ir dėl tos spindinčios baltos beveik širdutės formos dėmelės jam ant krūtinės. Kadangi jo kailis sveikos blizgios juodos spalvos, ta balta dėmelė tikrai atrodo lyg švytėtų jam ant krūtinės, o dar balti šereliai, kurie kaip strėlės į visas puses nuo širdelės nutįsę… 🙂 Labai gražus ir švelnus katinas! Be galo mėgaujasi glostymais ir visas tirpte ištirpsta, kai pradedi jį šukuoti.

————————————————————————————————

LRT teritorijoje darbuotoja rado keturis katinėlius, kurie nebuvo matę žmogaus pradžia buvo sunki, bet geriau vėliau nei neikada katinėliai priprato prie žmogaus kompanijos. Jam vis dar sunku suprasti, kad ir ant žmogaus rankų yra saugu. Bet katinėlis dar jaunas iki 1.5 metų draugiškas ir norintis žmogaus dėmesio.