Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Burbuliukė (Sonia)

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-11-28

Burbuliukė ieško namų pas išsiilgusius meilės ir begalinio švelnumo. Ji užlietų jūsų namus ramybe ir švelniais prisilietimais, glaustymaisi, apsikabinimais, murkimu jums ant keliu. Burbuliukė jau ne jaunutė. Ji prieglaudoje taip ilgai užsibuvo, jau daugiau nei dvejus metus :/ Pas mus ji pateko iš automobilių remonto dirbtuvių. Buvo labai nedrąsi, bet visas nedrąsumas jau seniai išgaravęs. Taip kviečiasi ji prieiti prie jos, pabūti.
 
Tik pažiūrėkite į ją, negi nesuvirpa širdis, pajautus, kaip savų jaukių namų, savo mylinčios šeimos ji trokšta? Šitaip meiliai vakar išlydėjo mane Burbuliukė namo vakare po darbų prieglaudoj ir sušildė širdį taip, kad net šaltukas lauke nesugebėjo atšaldyt 🙂 Sakysit gal, vajei koks ilgas vaizdo įrašas, bet negalėjau atitraukti nuo jos rankos ir visą ilgą jums parodyt noriu. Tik patrauki ranką, o ji miau miau, dar dar dar, prašau, paglostyk ir vis vartosi kaip gyvatėlė kailiniuota :))
Pastebėkite šią nuostabią katytę. Padovanokite jai namus, o ji padovanos jums savo širdį. +370 671 51274 Olga, Vilnius.

 

———————————————————————————–

 

Nedrąsi katytė buvo įsikūrusi mašinų remonto dirbtuvėse. Sterilizuota, išdrąsėjusi, labai meili, glaustosi, siekia dėmesio ir lytėjimo. (Runa)

Juk ne šiaip sau sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą 🙂 Taip ir Pajui su Burbuliuke – pametė namus, pateko į prieglaudą, išsigandę buvo, bet čia ėmė ir surado vienas kitą, atsipalaidavo, vienas kito draugijoj išdrąsėjo. O kokia švelni, jauki draugystė jų, kiek džiaugsmo akyse nuo to laiko, kai kartu apsigyveno! Prieglaudėlėj vis stebim karts nuo karto užgimstančias tvirtas draugystes (tikras sielų draugystes! Kitaip jų nepavadinsi:), ir nejučia svajojam, galgi yra žmogus šiuos abu draugus pamilsiantis ir pas save paimsiantis. Galgi yra toks žmogus ir Pajui su Burbuliuke? Galgi yra? ^_^ Pasigėrėkit jais!

+370 674 45140 Živilė