Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Kasparas

Rūšis Katė
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Balta

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2017-07-02

Pažiūrėkite į atsigavusį, sustiprėjusį Kasparą! 🙂

Šiuo metu, tikėkimės visi sunkumai praeityje, Kasparas sustiprėjo, išgražėjo ir su nekantrumu dairosi naujųjų namučių.

Kaip bebūtų gaila, kraujo tyrimai parodė, kad Kasparas turi koronos virusą, todėl gali būti vieninteliu katinu šeimoje. Pasižiūrėkite į šį gražuolį, gal norite jį įsikatinti? O jau Kasparas pažada atsidėkoti savo naujiems šeimininkams švelniu murkimu. Nes nors mažai tų dantukų liko, ne pati jaunystė ir akytė kitokia, rasti namučius Kasparas nori nemažiau negu kiti katinėliai.

Dėl Kasparo įsikatinimo arba tiesiog, jei norite jį aplankyti, kreipkitės į Živilę 867445140 (nuo 11h iki 20h).

——————————

2017-05-03

Kasparas buvo baltas gatvių vaiduoklis. Kaip ir kitiems baltiems katinams gatvinuko gyvenimas jam buvo itin žiaurus ir paliko skaudžius randus ant jo kūno. Iš jo kailio ištraukėme daugiau negu 20 erkių, jis visas blusėtas ir murzinas, išsekęs, ant uodegos kažkieno paliktas įkandimas, nepagydomai sužeista akis. Blogiausio stovio yra jo dantys – dantenos pūliuoja, dėl to paskirtas antibiotikas, vaistai nuo skausmo, deja šiek tiek apgydžius uždegimą, laukia beveik visų dantų traukimo operacija.
Kasparas yra tikrai naminis katinas tiesiog pasimetęs arba išmestas į gatvę, tokio mielumo katino jau senai neteko sutikti. Visą laiką klinikoje ramiai gulėjo ant stalo, tik murkė ir murkė kol veterinarė atliko procedūras. Tuomet supratau skaudžią realybę – kol dauguma mūsų numylėtų augintinių stengiasi bet kokia kaina išsprukti iš veterinaro kabineto, Kasparui, tai buvo šansas, kai pagaliau jis sulaukė bent kažkokio žmogiško kontakto, kurio jis taip pasiilgo.

Živilė 867445140 (nuo 11h iki 20h)