Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Rubi

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

2018-05-05

Rubi ( ~ 1,5 m.)

Noriu papasakoti jums apie save.

Nežinau, ką reiškia rasti namus, bet žinau, kaip skaudu juos prarasti… Neišmanau, kaip pritraukti žmonių dėmesį, man kuklu, bet pastebėjau, kad nekuklieji čia prieglaudoje ilgai neužsilaiko, tad nespėju iš jų pasimokyti koketiškumo meno.

Galiu papasakoti ir apie tai, kad aš irgi noriu švelnumo, bet vis pritrūksta drąsos jo pačiai paprašyti… Apie tai, kad irgi noriu to savo vienintelio žmogaus, kuris PAMATYTŲ mane!….. kuris norėtų mane PAŽINTI…. kuris parodytų man platesnį pasaulį, kuris girdėjau egzistuoja už šios prieglaudos sodybos ribų.

Aš tvarkinga, švelni, aš ištikima, prieraiši ir be galo mylinti. Aš ESU čia, laukiu tavęs jau ištisus metus –  beveik visą savo gyvenimą….

Žmogau, kaip man atkreipti į save tavo dėmesį?..

+370 620 94523 Tautmilė

 

Rubi

Rumba ir Rubi gerų žmonių buvo perimtos iš girtuokliaujančio kaimyno, kuris paliko sesutes likimo valiai. Po kurio laiko jos atkeliavo į prieglaudos sodybą, kur ir prasidėjo jų nerūpestinga vaikystė. Diena po dienos, naktis po nakties… Augo, linksminuosi ir išdykavo kaip visi vaikai. Tik viena bėda – individualaus žmogaus dėmesio trūkumas. Atsipalaidavusios su savo keturkojais draugais, besilinksminančios ir padūkusios su jais, su žmogumi yra kiek kuklios ir atsargios… Atpažįsta jas lankančius žmones, pribėga, rodo begalinį džiaugsmą juos pamačiusios, šokinėja, šėlsta, bet tiesi ranką paglostyt, atšoka atgal, rodo begalinį džiaugsmą juos pamačiusios, šokinėja, šėlsta, bet tiesi ranką paglostyti – atšoka atgal, tuo tarpu mūsų savanorė Linutė net ant rankų gali jas pasiimti, kai su jomis būna patalpoje.

Ir vėl kurstome viltį, kad artimiausiu metu atsiras kantrūs ir dėmesingi žmonės, kurie nusiteikę ir pasiruošę suprasti tas gauruotas sielas, kurie pasiryš priimti į savo jaukius namučius tas ypatingas, dar šiek tiek drovias gyvybes, socializuoti jas, rūpintis jomis ir padovanoti meilę jų vienišoms širdutėms <3 🙂 Patekusios į namus, būdamos su savo žmonėmis, gaudamos individualų, tik joms skirtą dėmesį, ištrūkusios iš būrio kitų šunų, pamatysite, kaip greitai jos iš kiek drovių su žmonėmis šunų, virs visiškai atsipalaidavusiais, žmonių dėmesį dievinančiais šunimis. Jau kiek tokių istorijų pas mus!

+370 674 45140 Živilė