Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Rumba

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patelė
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Trispalvė

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Rumba

Labanaktis, sekmadieni, tuoj pasimatysim, pirmadieni 🙂 Ramaus visiems poilsio ir darbingo pirmadienio – tokius linkėjimus siunčiame jums nuo Rumbos! Jei ieškote sau draugo šuns, meskite akį ir į ją! Ir ji labai džiaugtųsi pagaliau tinkamus sau namus radus! Daugiau apie ją čia: https://tautmilesgloba.lt/gyvunai/kaimo-suniukai-2/ Iki rytojaus 😉 Labanakt

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. Gegužė 27 d., Sekmadienis

Rumba

Rumba ir Rubi gerų žmonių buvo perimtos iš girtuokliaujančio kaimyno, kuris paliko sesutes likimo valiai. Po kurio laiko jos atkeliavo į prieglaudos sodybą, kur ir prasidėjo jų nerūpestinga vaikystė. Diena po dienos, naktis po nakties… Augo, linksminuosi ir išdykavo kaip visi vaikai. Tik viena bėda – individualaus žmogaus dėmesio trūkumas. Atsipalaidavusios su savo keturkojais draugais, besilinksminančios ir padūkusios su jais, su žmogumi yra kiek kuklios ir atsargios… Atpažįsta jas lankančius žmones, pribėga, rodo begalinį džiaugsmą juos pamačiusios, šokinėja, šėlsta, bet tiesi ranką paglostyti – atšoka atgal, tuo tarpu mūsų savanorė Linutė net ant rankų gali jas pasiimti, kai su jomis būna patalpoje.

Ir vėl kurstome viltį, kad artimiausiu metu atsiras kantrūs ir dėmesingi žmonės, kurie nusiteikę ir pasiruošę suprasti tas gauruotas sielas, kurie pasiryš priimti į savo jaukius namučius tas ypatingas, dar šiek tiek drovias gyvybes, socializuoti jas, rūpintis jomis ir padovanoti meilę jų vienišoms širdutėms <3 🙂 Patekusios į namus, būdamos su savo žmonėmis, gaudamos individualų, tik joms skirtą dėmesį, ištrūkusios iš būrio kitų šunų, pamatysite, kaip greitai jos iš kiek drovių su žmonėmis šunų, virs visiškai atsipalaidavusiais, žmonių dėmesį dievinančiais šunimis. Jau kiek tokių istorijų pas mus!

+370 674 45140 Živilė