Foto
Foto

Hektoras

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 mėnesiai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Pilka

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Sveiki, aš Hektoras – jaunas, išsigandęs vaikas, rastas Gariūnų turgavietėj. Visaip bandžiau atkreipti į save dėmesį – visai nenorėjau likti čia visiškai vienas, kai didelės tetos ir dėdės užbaigs savo darbus ar su pilnais pirkinių krepšiais išvažiuos sniegų pripustytu keliu kažkur toli, kur jau nebegalės manęs nei girdėt, nei matyt…

Mano šuniška malda buvo išgirsta – mane rado! Šiuo metu gavau LLG (leidimą laikinai gyventi) globėjos Elenos namuose 🏚️, kur man be proto patinka: galiu kišti savo smalsią nosytę 👃 kur tik panorėjęs, tyrinėti naujus namus ir kvapus, bet labiausiai man patinka būti šalia žmogaus 👩‍❤️‍👨 (aišku, labai bijau vėl būti pamestas tarp kambario ir virtuvės…), glaustis, klausytis, bučiuotis. Kartu su Elena nusprendėme, kad esu be proto gražus ir be abejo kuklus šuo 👀 , ir jei kuklumas mėnesiams bėgant turi (abejotina 😝 ) tikimybę išgaruoti, mano grožis ir šarmas lydės mane visą gyvenimą.

Kas norite, kad visą save padovanočiau Jums, skambinkite Živilei +370 674 45140 (pats mobilaus telefono neturiu, bet atrankoje dalyvausiu tete-a-tete) .

(Visai nedaug reikia , kad bučiau amžinai Jūsų)
Hektoras