Foto

Halkas

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius daugiau 8 metų
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda Ruda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Sugalvojome jam patį stipriausią vardą kokį tik įmanoma, nes jam stiprybės reikia kaip niekada anksčiau.

Halkas buvo rastas Salininkuose, gulintis tiesiog šalia kelio. Jo būklė labai prasta – vos atsistoja, kai atsistoja svirduliuoja, lakė be proto daug vandens. Nors jis nemažas, panašus į vokiečių aviganį, tesveria jis vos 22kg, iš jo likę vien kaulai ir oda…..

Nežinome kur mūsų draugužis tiek laiko buvo, bet prižiūrėtu jo nepavadinsi.

Halkas nukeliavo į Toto kliniką apžiūrai, ten jam atlikti kraujo tyrimai ir rentgenas. Diagnozė – problemos su inkstais, kurios ir sukelia bendrą silpnumą. Aišku, kadangi Halkas jau ne pirmos jaunystės, rentgene matosi, kad jo stuburas prastos būklės, tačiau ji nėra kritinė.

Halkui paskirtas specialus maistas, vitaminai, lašelinės ir antibiotikai. Mūsų vienintelis noras šiuo metu, kad nors šiek tiek pagerėtų jo būklė, kad jis galėtų turėti orią senatvę, nes jis yra tiesiog nuostabus…Kiekvieną procedūrą leido atlikti visiškai nesipriešindamas, tik gailiai žiūrėdamas į mus savo didelėm žmogiškom akim.

Darysime viską, kas mūsų galioje, kad jam padėtume, tačiau mums tiesiog būtina Jūsų pagalba, kitaip mes to nesugebėsime.

Paaukokite, prašom bent po keletą eurų – mūsų išlaidos su ligoniais viršija bet kokius numatytus biudžetus, surinkę aukas vienam ligoniui, galime padėti sekančiam – kiekvienas vertas pagalbos, šanso gyventi. Už procedūras klinikoje likome skolingi 140eur.

Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Halkui”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL
REVOLUT +37062094523

Galbūt žinote kas jos šeimininkai? Paskambinkite 867445140 arba parašykite.

__________________________________________________

 

 

Naujienos apie HALKĄ

Dėkojame visiems neabejingiems žmonėms, paaukojusiems Halkui 163 Eur ir padėjusiems mums padengti jo pirminės apžiūros išlaidas. Ačiū! Kartu mes galime daugiau ir gera jausti Jūsų paramą, padedant tiems, kurie be mūsų pagalbos pražūtų.

Halkas stiprėja, jau stojasi ant kojų ir po truputį eina pasivaikščioti. Apetitu nesiskundžia – valgo viską, tik ne specialų maistą 🙂