Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Grikis

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 1-3 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Atlikta
Ūgio kategorija Mažas (iki 30cm ties ketera)
Kailio tipas Trumpaplaukis
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/videos/2092299797451634/

Grikis

Sausio pradžioje Grigiškėse rastas mažaūgis patinas sulaužyta koja. Senai pagydytas fiziškai, dabar liko išgydyti ir jo šunišką sielą.

Po atvykimo šunelis greitai išdrąsėjo, atskleidė mums, koks jis mielas ir šaunus, aktyvus ir pozityvus. Jis labai mėgsta dėmesį, mėgsta būti kalbinamas, laimingas ir sujaudintas pradeda vizginti ne tik uodegą, bet ir visą kūną trypdamas savo trumpom kojytėm šunišką šokį 🙂 Į kai kuriuos šunis reaguoja abejingai, kitiems vizgina uodegą ir kviečia draugauti, kitus gali ir pabarti. Matyti, kad Grikis dar vis šiek tiek gyvena savo pasaulėlyje, kuriame tikriausiai iki šiol gyvi skaudus prisiminimai ir baisios šmėklos.

Deja Grikis iki dabar bijo pakeltos rankos, kartais ir rankos prisilietimai baugina… Būna glostai, glostai, jis mėgaujasi, bet staiga lyg ką prisiminęs sustingsta ir pradeda priešintis glostymams, nori, kad atitrauktum ranką, supyksta ant jos. Galime tik spėlioti, kaip Grikis gyveno anksčiau.

Grikiui labai reikia tikrų namų, ramybės ir daug meilės, supratimo. Jis tikrai atitirps, atsiskleis, pripras prie savo žmogaus, prisileis jį kur kas arčiau, nei prisileidžia mus gyvendamas prieglaudoje tarp kitų šunų. Grikutis irgi gali gyventi normalų gyvenimą, svarbu leisti jam paleisti savo baimes, nepulti prie jo ir apipilti glostymais, o karts nuo karto švelniai prisiliesti, stebėti, ar jam norisi būt glostomam, ar ne. Jei norisi, dar paglostyti, nesinori, atitrauki rankas, palaukti, kada jam norėsis, kabinti švelniai, girti. Jis būna pats ima kaip katinas visu kūnu į žmogų trintis ir glaustytis dėmesio siekdamas 🙂 Svarbu padėti jam suprasti, kad žmogus – Draugas, kuris padės išvengti probleminių situacijų, padrąsins, išmokys žaisti, o svarbiausia – pasitikėti žmogumi ir visiškai atsipalaiduoti jo draugijoje.

 

 

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h)