Foto
Foto
Foto

Gizmo

Rūšis Šuo
Vieta Vilnius
Lytis Patinas
Amžius 4-8 metai
Veislė Mišrūnas
Sterilizacija/kastracija Neatlikta
Ūgio kategorija Vidutinis (30-60cm ties ketera)
Kailio tipas Vidutinio ilgumo plaukas
Pagrindinė spalva Juoda

Susidomėjus ar kilus klausimų, kreipkitės į mus:

Mūsų Gizmo

Ar galima bandyti rasti namus tokiam šuniui: beveisliam, suaugusiam, nepaprasto likimo ir sunkesnio charakterio? Juk dažniausiai norime jauno, išauklėto ir jau paruošto bendravimui ir gyvenimui kartu draugo. O gal kažkam vis dėlto kiltų noras užjausti jį, pagalvoti, ką teko jam išgyventi, kad tapo nepasitikinčiu, neįprasto būdo šunimi? Gal kažkas norėtų pabandyti užglaistyti jo skaudžius prisiminimus ir pabandyti kantriai palaukti, kol jo skaudus prisiminimai visiškai paliktų jį? Kol užgytų jo sužalota šuniška siela ir jis taptų atsidavusiu ir ištikimu draugu.

Pas mus Gizmo pakliuvo iš gatvės. Kartą atsitiko taip, kad bevedžiojant jis išsinėrė ir puolė du gretimą teritoriją saugančius šunis… Gydytojas, siuvęs jam galinę koją, konstatavo, kad šis šuo daug „matęs“ savo gyvenime – visas jo kūnas nusėtas randais. Ar galime jam turėti priekaištų dėl jo charakterio?

Gizmo paprastas, gal net mielas, linksmas ir labai judrus septynerių metų šuo. Su keliais savanoriais labai gražiai sutaria, nėra agresyvus visiems, bet svetimiems liesti jį reiktų atsargiai. Įgyti jo pasitikėjimą reikia laiko. O tam reikia ir gero, išmintingo ir kantraus žmogaus.

Živilė +370 674 45140 (nuo 11h iki 20h)